Pozemní přenosný satelitní internetový terminál Cobham Explorer 510 BGAN (403711A-00500)
In stock
- ZNAČKA:
- COBHAM
- MODELKA:
- BGAN EXPLORER 510
- ČÁST #:
- 403711A-00500
- ORIGIN:
- Kambodža
- Warranty:
- 12 MĚSÍCŮ
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Cobham-BGAN-Explorer-510
Nový způsob připojení
Ultra přenosný
Spolehlivá konektivita
Specifications
| MODELKA | BGAN EXPLORER 510 |
|---|---|
| ČÁST # | 403711A-00500 |
| TYP PRODUKTU | SATELITNÍ INTERNET |
| OBLAST POUŽITÍ | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| ZNAČKA | COBHAM |
| SÍŤ | INMARSAT |
| SERVIS | INMARSAT BGAN |
| TYP POUŽITÍ | FIXED, PORTABLE |
| TYP PŘÍSLUŠENSTVÍ | TERMINAL |
| PROVOZNÍ TEPLOTA | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -25°C to 80°C (-13°F to 176°F) |
| OTHER DATA INTERFACES | USB, WI-FI |
| RYCHLOST DAT | UP TO 448 / 464 kbps (SEND / RECEIVE) |
| STREAMING IP | 32 kbps, 64 kbps, 128 kbps |
| PODPOROVANÉ JAZYKY | ENGLISH, CHINESE, FRENCH, GERMAN, JAPANESE, RUSSIAN, SPANISH |
| INGRESS PROTECTION | IP 66 |
| FREKVENCE | L BAND (1-2 GHz) |
| FUNKCE | PHONE, TEXT MESSAGING, INTERNET, EMAIL, FTP, VoIP, VIDEO STREAMING |
| CERTIFIKACE | INMARSAT CLASS 2 TYPE APPROVAL, CE COMPLIANCE, FCC, IC, C-TICK |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85176200 |
| SOUHVĚZDÍ | 3 SATELITY |
| POHOTOVOSTNÍ DOBA | 24 HOURS |
| DÉLKA | 202 mm (7.8") |
| ŠÍŘKA | 202 mm (7.8") |
| HLOUBKA | 51.8 mm (2") |
| HMOTNOST | 1.4 kg (3.1 lbs) |
What's included
• Terminál EXPLORER 510
• Vestavěná dobíjecí lithium-iontová baterie
• Softbag EXPLORER
• Kabel převodníku USB na Ethernet
• Napájení 100-240VAC
• Vícejazyčný průvodce rychlým startem
• Vícejazyčný webový server a vložená příručka (ENG, FR, DE, ES, RU, JP a CN)
Mapa pokrytí Inmarsat BGAN

Tato mapa znázorňuje očekávání společnosti Inmarsat ohledně pokrytí po komerčním představení čtvrté oblasti L-Band společnosti Inmarsat. Nepředstavuje záruku služby. Dostupnost služby na okraji oblastí pokrytí kolísá v závislosti na různých podmínkách.