Satelitní telefon Inmarsat IsatPhone 2
In stock
- ZNAČKA:
- INMARSAT
- MODELKA:
- ISATPHONE 2
- ORIGIN:
- Španělsko
- Warranty:
- 12 MĚSÍCŮ
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Inmarsat-IsatPhone-2-Handset
- Buy 2 for 714,22 € 714,22 € each and save 2%
- Buy 5 for 706,93 € 706,93 € each and save 3%
- Buy 10 for 692,36 € 692,36 € each and save 5%
Kapesní satelitní telefon Inmarsat nové generace vás udrží ve spojení i na těch nejextrémnějších a nejvzdálenějších místech.
Robustní sluchátko, bezkonkurenční výdrž baterie, vynikající kvalita hlasu a spolehlivost, kterou očekáváte od předního světového poskytovatele mobilních satelitních komunikací – IsatPhone 2 to vše nabízí.
Připraveno. Spolehlivý. Robustní.
Nová generace IsatPhone 2 se připojuje k IsatPhone Pro v našem portfoliu ručních satelitních telefonů – přináší více možností pro zákazníky, kteří chtějí spolehlivost, kterou Inmarsat poskytuje.
IsatPhone 2 je tvrdý telefon pro drsný svět. Robustní sluchátko bylo navrženo tak, aby si poradilo se vším, co na něj příroda může vrhnout – od spalujícího žáru po ledové nápory, pouštní písečné bouře nebo monzunový déšť. Nabízí bezkonkurenční výdrž baterie – 8 hodin hovoru a až 160 hodin v pohotovostním režimu.
Design a možnosti IsatPhone 2 – včetně bezpečnostních funkcí – z něj společně dělají ideální řešení pro nejnáročnější uživatele v sektorech, jako je civilní vláda, ropa a plyn, nevládní organizace a média.
Připraveno
Rychlá síťová registrace za méně než 45 sekund
8 hodin hovoru a až 160 hodin v pohotovostním režimu
Snadné použití ve více jazycích
Spolehlivý
Operuje přes globální geostacionární satelity Inmarsat I-4, což zajišťuje stabilitu hovoru a spolehlivé síťové připojení
Vysoká kvalita hlasu
Robustní
Pracuje při -20°C až +55°C
Odolnost proti prachu, stříkající vodě a nárazům (IP65, IK04)
Tolerance vlhkosti od 0 do 95 procent
Vysoce viditelný transflexní displej odolný proti poškrábání čitelný na jasném slunci
Isatphone 2 Jak na to Video průvodce
UPOZORNĚNÍ: Isatphone 2 není spolehlivý v extrémně severních nebo horských oblastech. Pro zákazníky na Aljašce, Yukonu, NWT, Nunavutu, severním Ontariu a severním Quebecu se prosím podívejte na satelitní telefony Iridium 9555 nebo Iridium 9575 .
Specifications
| UPC | 0885562000343 |
|---|---|
| HS CODE | 85176200 |
| DORUČENÍ Z | DUBLIN, IRELAND |
| MODELKA | ISATPHONE 2 |
| TYP PRODUKTU | SATELITNÍ TELEFON |
| OBLAST POUŽITÍ | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| ZNAČKA | INMARSAT |
| SÍŤ | INMARSAT |
| SERVIS | INMARSAT VOICE |
| TYP POUŽITÍ | RUČNÍ |
| TYP PŘÍSLUŠENSTVÍ | HANDSET |
| FREKVENCE | L BAND (1-2 GHz) |
| PROVOZNÍ TEPLOTA | -20°C to 55°C |
| STORAGE TEMPERATURE | -20°C to 70°C (-4°F to 158°F) |
| PODPOROVANÉ JAZYKY | ENGLISH, ARABIC, CHINESE, FRENCH, JAPANESE, PORTUGUESE, RUSSIAN, SPANISH |
| INGRESS PROTECTION | IP 65 |
| FUNKCE | PHONE, TEXT MESSAGING, GPS, SOS |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85176200 |
| SOUHVĚZDÍ | 3 SATELITY |
| DOBA HOVORU | UP TO 8 HOURS |
| POHOTOVOSTNÍ DOBA | UP TO 160 HOURS |
| DÉLKA | 169 mm (6.7") |
| ŠÍŘKA | 75 mm (3″) |
| HLOUBKA | 36 mm (1.4″) |
| HMOTNOST | 318 grams (11.2 oz) |
What's included
Co je zahrnuto
- Sluchátko Isatphone 2
- Dobíjecí baterie
- Síťová univerzální AC nabíječka se 4 adaptéry
- Nabíječka do auta – 10-30 voltů
- Micro USB kabel
- Kabelová náhlavní souprava handsfree
- Poutko na zápěstí
- Rychlý průvodce (8 jazyků)
- Záruční dokumentace
- Podpora USB paměti
- Pouzdro
Mapa pokrytí Inmarsat Isatphone

Tato mapa ilustruje pokrytí IsatPhone. Neposkytuje záruku rozsahu provozuschopnosti. Od listopadu 2013 upřednostňuje pokrytí Alphasat refion severně od 44,5 stupně jižně a může se zhoršit jižně od této zeměpisné šířky. Pokrytí Isatphone červen 2015.