Satelitní telefon Iridium 9555N (BPKTN1901)
In stock
- ZNAČKA:
- IRIDIUM
- MODELKA:
- 9555N
- ČÁST #:
- BPKTN1901
- ORIGIN:
- Thajsko
- Warranty:
- 12 MĚSÍCŮ
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 2-3 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Iridium-9555-Satellite-Phone
Specifications
| UPC | 609728382551 |
|---|---|
| HS CODE | 85176200 |
| DORUČENÍ Z | ARIZONA, USA, CALGARY, AB, CANADA, DUBLIN, IRELAND |
| MODELKA | 9555N |
| ČÁST # | BPKTN1901 |
| TYP PRODUKTU | SATELITNÍ TELEFON |
| OBLAST POUŽITÍ | 100% GLOBAL |
| ZNAČKA | IRIDIUM |
| SÍŤ | IRIDIUM |
| SERVIS | IRIDIUM VOICE |
| TYP POUŽITÍ | RUČNÍ |
| TYP PŘÍSLUŠENSTVÍ | HANDSET |
| FREKVENCE | L BAND (1-2 GHz) |
| PROVOZNÍ TEPLOTA | -10°C to 55°C (14°F - 131°F) |
| RYCHLOST DAT | UP TO 2.4 kbps (SEND / RECEIVE) |
| PODPOROVANÉ JAZYKY | ENGLISH, ARABIC, CZECH, CHINESE, DANISH (DANSK), DUTCH (NEDERLANDS), FINNISH (SUOMI), FRENCH, GERMAN, GREEK, HEBREW, HUNGARIAN, ITALIAN, JAPANESE, KOREAN, NORWEGIAN (NORSK), POLISH, PORTUGUESE, RUSSIAN, SPANISH, SWEEDISH, TURKISH |
| FUNKCE | PHONE, TEXT MESSAGING, FREE INCOMING CALLS*, FREE INCOMING SMS**, FREE VOICEMAIL*** |
| CERTIFIKACE | IRIDIUM CERTIFIED, FCC, INDUSTRY CANADA |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85176200 |
| SOUHVĚZDÍ | 66 SATELITY |
| DOBA HOVORU | UP TO 4 HOURS |
| POHOTOVOSTNÍ DOBA | UP TO 30 HOURS |
| DÉLKA | 143 mm |
| ŠÍŘKA | 55 mm |
| HLOUBKA | 30 mm |
| HMOTNOST | 266 grams (9.4 oz) |
Feature
Vlastnosti Iridium 9555
Průmyslový design pro bezkonkurenční odolnost
Kompaktní fyzické rozměry pro zjednodušenou přenositelnost
Intuitivní uživatelské rozhraní pro funkce ihned po vybalení
Vylepšená funkce SMS a e-mailových zpráv
Integrovaný hlasitý odposlech
Headset a funkce hands-free
Vnitřně uložená anténa
Mini-USB datový port a podpora pro telefon jako modem
21 podporovaných jazyků nabídky
Zobrazit
200 znaků podsvícený grafický displej
Měřiče hlasitosti, signálu a baterie
Podsvícená klávesnice odolná vůči povětrnostním vlivům
Funkce volání
Integrovaný hlasitý odposlech
Rychlé připojení k hlasové poště Iridium
Možnost obousměrných SMS a krátkých e-mailů
Předprogramovatelný mezinárodní přístupový kód (00 nebo +)
Schránka pro hlasové, číselné a textové zprávy
Volitelné vyzváněcí a výstražné tóny (8 možností)
Paměť
Interní adresář se 100 záznamy s kapacitou pro více telefonních čísel, e-mailových adres a poznámek
Adresář SIM karty s kapacitou 155 záznamů
Historie hovorů uchovává přijaté, zmeškané a volané hovory
Funkce řízení použití
Uživatelsky konfigurovatelné časovače hovorů pro správu nákladů
Zámek klávesnice a zámek PIN pro dodatečné zabezpečení
What's included
Mapa globálního pokrytí Iridium

Iridium dodává základní komunikační služby do a ze vzdálených oblastí, kde není dostupná žádná jiná forma komunikace. Síť Iridium®, poháněná jedinečně sofistikovanou globální konstelací 66 propojených satelitů na nízké oběžné dráze (LEO), poskytuje vysoce kvalitní hlasové a datové spojení po celém povrchu planety, včetně dýchacích cest, oceánů a polárních oblastí. Společně se svým ekosystémem partnerských společností Iridium dodává inovativní a bohaté portfolio spolehlivých řešení pro trhy, které vyžadují skutečně globální komunikaci.
Blízkost sítě LEO společnosti Iridium, která se nachází pouhých 780 kilometrů od Země, znamená pokrytí od pólu k pólu, kratší přenosovou cestu, silnější signály, nižší latenci a kratší dobu registrace než u satelitů GEO. Ve vesmíru je každý satelit Iridium propojen až se čtyřmi dalšími, čímž vzniká dynamická síť, která směruje provoz mezi satelity, aby bylo zajištěno globální pokrytí, i když tradiční místní systémy nejsou dostupné.