Intellian t130Q 3-osý globální systém s 125cm (49,2 palce) reflektorem a univerzálním Quad LNB (T3-131AQS)
In stock
- ZNAČKA:
- INTELLIAN
- MODELKA:
- t130Q
- ČÁST #:
- T3-131AQS
- Warranty:
- 3 YEARS PARTS 2 YEAR LABOR
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Intellian-t130-System-T2-1317S
Námořní satelitní TV systém Intellian t130 (T2-1317S)
Pro ty, kteří spravují větší flotily, může být t110W / t110Q propojen s jakýmkoli palubním, inteligentním satelitním komunikačním systémem (VSAT nebo FleetBroadband), aby byl umožněn vzdálený přístup a správa přes Aptus Web bez ohledu na to, kde se plavidlo nachází po celém světě.
Díky ACU s podporou Wi-Fi se uživatelé mohou bezdrátově připojit k t110W / t110Q pomocí Aptus PC nebo Aptus Mobile, mobilní aplikace pro iOS, která je zdarma ke stažení prostřednictvím App Store. Aptus nabízí uživatelům okamžitou diagnostiku, funkce protokolování výkonu a aktualizace firmwaru antény a Global Satellite Library jedním dotykem, což zajišťuje, že anténa vždy poskytuje špičkový výkon.
Bezkonkurenční satelitní výkon na moři
Není snadné najít satelit, který je vzdálený 22 000 mil, ale díky technologii Intellian Wide Range Search naše antény vyhledávají v širším dosahu a zachytí signál během několika sekund – čtyřikrát až pětkrát rychleji než běžné antény.
Držet se tohoto signálu během plavby nebo když se loď pohybuje, je dalším důvodem, proč si vybrat Intellian. Naše patentovaná technologie dynamického naklánění paprsku (DBT) využívá inteligentní analýzu paprsku v reálném čase k udržení nejsilnějšího signálu, i když plavidlo pluje vysokou rychlostí nebo v drsném počasí. Snižuje také potřebu neustálého nastavování paraboly a snižuje celkové opotřebení antény.
Specifications
| MODELKA | t130Q |
|---|---|
| ČÁST # | T3-131AQS |
| TYP PRODUKTU | SATELLITE TV |
| ZNAČKA | INTELLIAN |
| TYP POUŽITÍ | NÁMOŘNÍ |
| PROVOZNÍ TEPLOTA | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40°C to 80°C (-40°F to 176°F) |
| FREKVENCE | Ku BAND |
| CERTIFIKACE | CE COMPLIANCE, FCC |
| RECEPTION FREQUENCY | Ku-band: 10.7 ~ 12.75 GHz |
| AZIMUTH RANGE | 680º |
| RF OUTPUT | DUAL / QUAD OUTPUT |