Intellian t240CK 3osý dvoupásmový globální systém C-Ku s 240 cm (94,5 palce) reflektorem a WorldView LNB Gen 2 (T3-246AC)
In stock
- ZNAČKA:
- INTELLIAN
- MODELKA:
- t240CK
- ČÁST #:
- T3-246AC
- ORIGIN:
- Jižní Korea
- Warranty:
- 3 YEARS PARTS 2 YEAR LABOR
- AVAILABILITY:
- ALLOW 8 TO 12 WEEKS FOR DELIVERY
- SKU:
- Intellian-t240CK-TV-System
Intellian t240CK 3-osý globální námořní satelitní TV systém
t240CK je první anténa na světě schopná přijímat HD i SD satelitní TV služby v pásmu C a Ku současně ze stejného satelitu. Vícepásmový a multipolarizační WorldView LNB společnosti Intellian umožňuje uživatelům bezproblémově naladit jakoukoli satelitní TV službu po celém světě pouhým stisknutím tlačítka pokaždé, když plavidlo překročí jinou oblast satelitní služby.
Fiber Ready
Modul Intellian FiberLink připojuje anténu k jednotkám v podpalubí pomocí jediného bezztrátového optického kabelu, který lze vést až 2000 M, což výrazně zjednodušuje instalaci na palubu. S několika RF výstupy z multipřepínače v podpalubí lze připojit přijímače v pásmu C i Ku, což poskytuje hostům a posádce bezproblémový uživatelský zážitek.
Řešení pro vzdálenou správu
K t240CK lze přistupovat, monitorovat a ovládat z libovolného místa na světě prostřednictvím přístupu k vestavěnému softwaru Aptus Web ACU, který integrátorům umožňuje provádět rutinní činnosti údržby jako řízenou službu. Tyto funkce zahrnují upgrady firmwaru, sledování parametrů sledování, protokolování dat o výkonu a diagnostiku systému a další.
Specifications
| MODELKA | t240CK |
|---|---|
| ČÁST # | T3-246AC |
| TYP PRODUKTU | SATELLITE TV |
| OBLAST POUŽITÍ | REGIONAL - SEE COVERAGE MAP |
| ZNAČKA | INTELLIAN |
| SÍŤ | DIRECTV, DISH NETWORK |
| TYP POUŽITÍ | NÁMOŘNÍ |
| TYP PŘÍSLUŠENSTVÍ | ANTENNA |
| VELIKOST ANTÉNY | 240 cm (94 inch) |
| PROVOZNÍ TEPLOTA | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -30°C ~ 70°C (-22°F ~ 158°F ) |
| FREKVENCE | Ku BAND, C BAND (4-8 GHz) |
| HMOTNOST | 630 kg (1389 lb) A/C |
| RADOME HEIGHT | 353.0 cm (139 inch) |
| RADOME DIAMETER | 330 cm (130 inch) |
| RECEPTION FREQUENCY | Ku-band: 10.7 ~ 12.75 GHz, C-band: 3.4 ~ 4.2 GHz |
| MINIMUM EIRP | C-band: 31 dBW, Ku-band: 35 dBW |