Intellian t130W 3osý globální námořní satelitní TV systém s 125cm (49,2") parabolou a WorldView LNB (T3-131AWS)
Out of stock
- ZNAČKA:
- INTELLIAN
- MODELKA:
- t130W
- ČÁST #:
- T3-131AWS
- Warranty:
- 3 YEARS PARTS 2 YEAR LABOR
- AVAILABILITY:
- DISCONTINUED
- SKU:
- Intellian-t130W-Syst-T2-1317W2
Intellian t130W 3osý globální námořní satelitní TV systém s 125cm (49,2") parabolou a WorldView LNB (T2-1317W2)
Intellian t130W je ideální pro splnění potřeb větších jachet, pracovních člunů a komerčních plavidel 80' a více. Díky 3osé stabilizaci, širokému elevačnímu rozsahu a neomezenému azimutu bez rozmotávání kabelu jsou tyto antény schopné příjmu i při provozu v blízkosti rovníku nebo v polárních oblastech. Byly navrženy, vyrobeny a testovány tak, aby vydržely nejdrsnější mořské a povětrnostní podmínky.
Intellian WorldView LNB - Jediný anténní systém postavený tak, aby se postavil světu
Exkluzivní modul Intellian WorldView LNB, navržený a vyrobený vlastním inženýrstvím Intellian, nabízí bezproblémové přepínání mezi kruhově polarizovaným programováním v Severní, Střední a Jižní Americe a lineárním polarizovaným programováním pomocí Universal Quad LNB v Evropě, na Středním východě a v Asii a Tichomoří s jeho vestavěný systém Auto Skew Angle Control.
Užijte si bezproblémový globální příjem satelitní televize
Díky schopnosti přijímat vícepásmové a multipolarizační satelitní televizní služby po celém světě již nemusí jachtaři ručně vypínat LNB uvnitř anténní kupole, když plavidlo překročí do jiné oblasti služeb satelitní televize. Užijte si nepřetržitý příjem programů satelitní televize prakticky kdekoli s LNB Intellian WorldView.
Specifications
| MODELKA | t130W |
|---|---|
| ČÁST # | T3-131AWS |
| TYP PRODUKTU | SATELLITE TV |
| OBLAST POUŽITÍ | REGIONAL - SEE COVERAGE MAP |
| ZNAČKA | INTELLIAN |
| SÍŤ | DIRECTV, DISH NETWORK |
| TYP POUŽITÍ | NÁMOŘNÍ |
| TYP PŘÍSLUŠENSTVÍ | ANTENNA |
| VELIKOST ANTÉNY | 125 cm (49.2 inch) |
| PROVOZNÍ TEPLOTA | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40°C to 80°C (-40°F to 176°F) |
| HMOTNOST | 117 kg (258 lb) |
| RADOME HEIGHT | 165.0 cm (65 inch) |
| RADOME DIAMETER | 169 cm (66.5 inch) |
| VESSEL SIZE | OVER 80 FEET |