Prázdná kupole Intellian t130W (S2-13119_B)
calcActive())">
Prázdná kupole Intellian t130W (S2-13119_B)
Specifications
| MODELKA | t130W EMPTY DOME |
|---|---|
| ČÁST # | S2-13119_B |
| TYP PRODUKTU | SATELLITE TV |
| OBLAST POUŽITÍ | REGIONAL - SEE COVERAGE MAP |
| ZNAČKA | INTELLIAN |
| SÍŤ | DIRECTV, DISH NETWORK |
| TYP POUŽITÍ | NÁMOŘNÍ |
| TYP PŘÍSLUŠENSTVÍ | DOME |
| VELIKOST ANTÉNY | 125 cm (49.2 inch) |
| PROVOZNÍ TEPLOTA | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40°C to 80°C (-40°F to 176°F) |
| HMOTNOST | 117 kg (258 lb) |
| RADOME HEIGHT | 165.0 cm (65 inch) |
| RADOME DIAMETER | 169 cm (66.5 inch) |
| VESSEL SIZE | OVER 80 FEET |
Write a Review