Beam IsatDock Transport Bolt Aktiv Antenne (ISD720)
In stock
- MÆRKE:
- BEAM
- EN DEL #:
- ISD720
- ORIGIN:
- USA
- Warranty:
- 12 MÅNEDER
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Beam-Active-Antenna-ISD720
Beam IsatDock Transport Bolt Aktiv Antenne (ISD720)
Antennen er designet til at muliggøre horisontal eller vertikal indgang for antennekablerne for at give en vis fleksibilitet ved installation. ISD720 fungerer med alle Beam Inmarsat IsatDock’s og Oceana terminaler, men må kun bruges med Beam certificerede AKTIVE antennekabler.
Specifications
| EN DEL # | ISD720 |
|---|---|
| PRODUKTTYPE | SATELLITTELEFON |
| MÆRKE | BEAM |
| NETVÆRK | INMARSAT |
| SERVICE | INMARSAT VOICE |
| BRUG TYPE | FIXED, KØRETØJ |
| TILBEHØRSTYPE | ANTENNA |
| DRIFTSTEMPERATUR | -40°C to 70°C |
| KOMPATIBEL MED | ISATPHONE PRO, ISATPHONE 2 |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| LÆNGDE | 146 mm (5.75") |
| BREDDE | ["146 mm (5.75\")"] |
| DYBDE | 75 mm (2.95") |
| VÆGT | 0.87 kg (1.92 lb) |
Feature
• Inmarsat type godkendt
• Høj kvalitet kabinet
• Aktiv antenne
• Bolt montering
• SMA/SMA
• Lav profil
• Omni retningsbestemt
• 12 måneders reparations- eller udskiftningsgaranti