Πακέτο Beam PotsDOCK 9555 (9555PD-SB)
-
x
Checkout using your account
Checkout as a new customer
Creating an account has many benefits:
ΤΗΛΕΦΩΝΑ | ΣΧΕΔΙΑ | ΔΕΜΑΤΑ | ΑΞΕΣΟΥΑΡ | ΕΝΟΙΚΙΑΖΟΜΕΝΑ | ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ
In stock
| ΜΕΡΟΣ # | 9555PD-SB |
|---|---|
| ΤΥΠΟΣ ΠΡΟΪΟΝΤΟΣ | ΔΟΡΥΦΟΡΙΚΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ |
| ΠΕΡΙΟΧΗ ΧΡΗΣΗΣ | 100% GLOBAL |
| ΜΑΡΚΑ | BEAM |
| ΔΙΚΤΥΟ | IRIDIUM |
| ΥΠΗΡΕΣΙΑ | IRIDIUM VOICE |
| ΧΡΗΣΗ ΤΥΠΟΥ | FIXED, ΘΑΛΑΣΣΙΟΣ, ΤΡΟΧΑΙΟΣ |
| ΤΥΠΟΣ ΑΞΕΣΟΥΑΡ | BUNDLE |
| ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ | -30°C to 70°C (-22°F to 158°F) |
| ΣΥΜΒΑΤΟ ΜΕ | IRIDIUM 9555 |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| ΣΧΗΜΑΤΙΣΜΟΥ | 66 ΔΟΡΥΦΟΡΟΙ |
| ΜΗΚΟΣ | 20 cm (7.9") |
| ΠΛΑΤΟΣ | 7.5 cm (3") |
| ΒΑΘΟΣ | 6.5 cm (2.6") |
| ΒΑΡΟΣ | 0.32 kg |
Στο κουτί:
Δοκός IntelliDOCK 9555
Ατσάλινο στήριγμα στήριξης σε κριάρι
Καλώδια διασύνδεσης και τροφοδοσίας
Εγχειρίδιο χρήστη
Οδηγίες εγκατάστασης