ASE 9575 Extreme / PTT Office / HQ Docking Station with POTS and Fist Speaker / Mic (ASE-9575P-HQ-P)
calcActive())">
ASE 9575 Extreme / PTT Docking Station with POTS, Office/HQ with Fist Speaker / Mic (ASE-9575P-HQ-P)
The ASE Extreme Dock supports and enhances the power of the 9575 handset s.
Specifications
| RÉSZ # | ASE-9575P-HQ-P |
|---|---|
| TERMÉKTÍPUS | MŰHOLDAS TELEFON |
| HASZNÁLATI TERÜLET | 100% GLOBAL |
| MÁRKA | ASE |
| HÁLÓZAT | IRIDIUM |
| SZOLGÁLTATÁS | IRIDIUM VOICE |
| HASZNÁLATI TÍPUS | FIXED, TENGERI, KÖZÚTI |
| KIEGÉSZÍTŐ TÍPUS | DOCKING STATION |
| KOMPATIBILIS VALAMIVEL | IRIDIUM 9575 EXTREME, IRIDIUM PTT |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| HOSSZ | 33 cm |
| SZÉLESSÉG | 15 cm |
| MÉLYSÉG | 11.5 cm |
| SÚLY | 1.6 kg |
Write a Review