BEAM Iridium Aktív Antenna (RST740)
In stock
- MÁRKA:
- BEAM
- RÉSZ #:
- RST740
- ORIGIN:
- Egyesült Államok
- Warranty:
- 12 HÓNAP
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Beam-Iridium-Active-RST740
BEAM Iridium Aktív Antenna (RST740)
A Beam RST740 Iridium Aktív Antenna egy kis, omni-directionális antenna, magas minőségű burkolattal. Az Iridium BEAM dokkokon és terminálokon való használatra készült, ahol hosszú RF kábelek szükségesek. Ez a termék csak aktív kábelekkel való használatra készült. Lehetővé teszi a kábelek futtatását 23 m-től több mint 100 m-ig (328 láb). Teljesen tartalmaz egy tápegységet [15V DC kimenet].
Ha a telepítés meghaladja a 20 m-t / 60’-t, költséghatékonyabb egy Aktív/Áramellátott Iridium antennát használni, amely lehetővé teszi, hogy sokkal vékonyabb és olcsóbb kábel fusson akár 100 m-re / 300’-ra, ami passzív Iridium antennával soha nem lenne lehetséges. Az Aktív Antenna RST740 minden Beam termékkel és bármilyen Iridium eszközzel működik, azonban jóváhagyott Beam Aktív Antenna kábel szükséges a használatához, hogy kezelni tudja a teljesítménynövelést az RF vonalon az antennához.
MEGJEGYZÉS: Aktív Antenna és Standard Kábelek kombinálása károsítja az Antennát.
Specifications
| RÉSZ # | RST740 |
|---|---|
| TERMÉKTÍPUS | MŰHOLDAS TELEFON |
| HASZNÁLATI TERÜLET | 100% GLOBAL |
| MÁRKA | BEAM |
| HÁLÓZAT | IRIDIUM |
| SZOLGÁLTATÁS | IRIDIUM VOICE |
| HASZNÁLATI TÍPUS | TENGERI |
| KIEGÉSZÍTŐ TÍPUS | ANTENNA |
| ÜZEMI HŐMÉRSÉKLET | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40°C to 80°C (-40°F to 176°F) |
| FREKVENCIA | L BAND (1-2 GHz) |
| KOMPATIBILIS VALAMIVEL | IRIDIUM 9575 EXTREME, IRIDIUM PTT, IRIDIUM 9555, IRIDIUM 9505A, IRIDIUM 9505 |
| JELLEMZŐK | ACTIVE |
| IGAZOLÁSOK | IRIDIUM CERTIFIED |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| HEIGHT | 208,5 mm (8,21 pouces) |
| DIAMETER | 142,4 mm (5,61 μm) |
Feature
• Iridium jóváhagyott
• Magas minőségű ház
• Aktív antenna
• Oszlop/Árboc szerelés
• Fehér kis méret/terület
• Omnidirekcionális
• Támogatja a hosszú kábelhosszokat
• Áramellátó elágazó doboz tartalmazza (szükséges 9-32 VDC)
• 12 hónapos javítási vagy csere garancia