Cobham SAILOR Fleet One Tengeri Internet Rendszer 10 Méteres Kábellel (403744A-00591)
In stock
- MÁRKA:
- COBHAM
- MODELL:
- FLEET ONE
- RÉSZ #:
- 403744A-00591
- ORIGIN:
- Kína
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Cobham-SAILOR-Fleet-One
[
"Cobham SAILOR Fleet One (403744A-00591)
A Fleet One globális hangot, regionális IP adatokat biztosít akár 100 kbps sebességgel és SMS üzenetküldést
Kis hajók, nagy teljesítmény
Kompakt, könnyű antennájával és egyszerű telepítésével a SAILOR Fleet One alacsony költségű belépési pontot kínál a tengeri műholdas kommunikáció világába, amely folyamatosan kapcsolatban tart. Megbízható hanghívást és internetkapcsolatot tesz lehetővé az Inmarsat Fleet One szolgáltatásán, amely az Inmarsat-4 műholdas konstelláció erejét használja a globális lefedettség érdekében.
Sokféle alkalmazás
A SAILOR Fleet One akár 100 kbps sebességű adatkapcsolatot és hanghívást tesz lehetővé egyetlen vonalon. Képességei jelentős kommunikációs funkciókat kínálnak kisebb hajók és professzionális hajótulajdonosok számára. A SAILOR Fleet One kicsi, de elegendő teljesítményt biztosít az e-mailek, webböngészés, közösségi média, elektronikus dokumentumok/jelentések és gép-gép (M2M) alkalmazások számára.
Könnyű telepítés
Mivel a SAILOR Fleet One antenna kicsi és könnyű, rendkívül egyszerű a telepítése. Az antenna csatlakoztatása az alsó fedélzeti berendezéshez olyan egyszerű, hogy a lelkes tulajdonosok maguk is elvégezhetik a telepítést és karbantartást. Megbízható, versenyképes árú airtime-mal kombinálva a SAILOR Fleet One tökéletes bevezetés a műholdas kommunikációba kis hajók számára.
Páratlan származás
A SAILOR Fleet One ugyanazokkal a magas szabványokkal készült, mint a meglévő SAILOR FleetBroadband termékcsalád, amely ugyanazokat az Inmarsat-4 műholdakat használja, mint a Fleet One szolgáltatás. Ezt a minőséget világszerte több mint 45 000 felhasználó bízza. A használhatóság és a tartósság a középpontban áll, a SAILOR Fleet One megbízható, magas színvonalú kommunikációt biztosít, akár nyílt tengeren hajózik, akár hivatásos halászként dolgozik."
]
Specifications
| MODELL | FLEET ONE |
|---|---|
| RÉSZ # | 403744A-00591 |
| GPU | 200 TOPS |
| TERMÉKTÍPUS | MŰHOLDAS TELEFON, MŰHOLDAS INTERNET |
| HASZNÁLATI TERÜLET | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| MÁRKA | COBHAM |
| HÁLÓZAT | INMARSAT |
| HASZNÁLATI TÍPUS | TENGERI |
| KIEGÉSZÍTŐ TÍPUS | SYSTEM |
| ÜZEMI HŐMÉRSÉKLET | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| SURVIVAL TEMPERATURE | -40° to 80°C (-40° to 176°F) |
| ΤΑΧΥΤΗΤΑ ΔΕΔΟΜΕΝΩΝ | UP TO 100 kbps (SEND / RECEIVE) |
| FREKVENCIA | L BAND (1-2 GHz) |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85176200 |
What's included
403050C-00581 SAILOR Flotta Egy Felsőfedél Egység
403739A-00581 SAILOR Flotta Egy Alsófedél Egység
403670A-00500 Thrane IP Kézi Készülék tartozékkal, Vezetékes
37-107338 SAILOR Antenna Kábel, 10 méter
83-141368 SAILOR Flotta Egy CD rom UIM, QG, IG-vel