Hughes 9211 BGAN HDR Földi Hordozható Műholdas Internet Terminál WiFi-vel (3500841-0002)
In stock
- MÁRKA:
- HUGHES
- MODELL:
- 9211 BGAN HDR
- RÉSZ #:
- 3500841-0002
- ORIGIN:
- Egyesült Államok
- Warranty:
- 12 HÓNAP
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 2-3 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Hughes-BGAN-HDR-9211
Hughes 9211 BGAN HDR Földi Hordozható Műholdas Internet Terminál WiFi-vel
A strapabíró és könnyű Hughes 9211-HDR egy költséghatékony Magas Adatsebességű terminál, amely ideális a médiának, kormányoknak, NGO-knak, mobil egészségügyi szolgáltatóknak és másoknak, akik a legjobb teljesítmény, szolgáltatás minősége és legalacsonyabb költség egyensúlyát követelik meg.
A 9211-HDR egy megerősített, kompakt és elegáns dizájnnal büszkélkedhet - a világ legkisebb és legkönnyebb HDR-képes BGAN-ja. A felhasználók több mint 650 kbps sebességgel csatlakozhatnak streaming szélessávú sebességekhez, beépített, több felhasználós WiFi hozzáféréssel.
Külső táplált antenna áll rendelkezésre a hosszú RF kábelhosszok támogatására ideiglenes vagy állandó fix telepítésekhez. A felhasználónak még szabadsága van csatlakoztatni egy kiegészítő járműkövető antennát, lehetővé téve a mozgás közbeni kommunikációt közvetlenül a 9211-HDR terminálról.
A Hughes 9211-HDR lehetővé teszi a felhasználók számára, hogy IP forgalmat küldjenek és fogadjanak Etherneten és/vagy 802.11 b/g/n WiFi-n, valamint hangot vagy faxot egy standard telefonkapcsolaton keresztül. Mindez IP-alapú, és 1. osztályú háttér IP-t vagy választható, dedikált Szolgáltatásminőségi (QoS) szinteket kínál.
Az Inmarsat BGAN HDR szolgáltatási hálózata most új és magasabb streaming sebességeket kínál. A Hughes 9211-HDR támogatja a legmagasabb elérhető streaming sebességeket (650 kbps felett) videó és egyéb kritikus adatok továbbítására a terepen. Aszimmetrikus streaming sebességek támogatottak, lehetővé téve a felhasználók számára, hogy jobban testre szabják a szolgáltatást egyéni preferenciáik szerint a költségek ellenőrzésére és minimalizálására.
Felületek
Ethernet csatlakozás (RJ45)
POTS csatlakozás hang és fax számára (RJ11)
Külső antenna csatlakozó
Iránytű és hangjelzés az antenna irányításának segítésére
Specifications
| MODELL | 9211 BGAN HDR |
|---|---|
| RÉSZ # | 3500841-0002 |
| TERMÉKTÍPUS | MŰHOLDAS INTERNET |
| HASZNÁLATI TERÜLET | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| MÁRKA | HUGHES |
| HÁLÓZAT | INMARSAT |
| SZOLGÁLTATÁS | INMARSAT BGAN HDR |
| HASZNÁLATI TÍPUS | FIXED, PORTABLE |
| KIEGÉSZÍTŐ TÍPUS | TERMINAL |
| ÜZEMI HŐMÉRSÉKLET | -5°C to 55°C (23°F - 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -25°C to 55°C |
| OTHER DATA INTERFACES | ETHERNET, WI-FI |
| ΤΑΧΥΤΗΤΑ ΔΕΔΟΜΕΝΩΝ | UP TO 492 kbps (SEND / RECEIVE) |
| STREAMING IP | 32 kbps, 64 kbps, 128 kbps, BGAN X-STREAM |
| INGRESS PROTECTION | IP 65 |
| FREKVENCIA | L BAND (1-2 GHz) |
| JELLEMZŐK | INTERNET |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85176200 |
| CSILLAGKÉP | 3 MŰHOLD |
| KÉSZENLÉTI IDŐ | UP TO 36 HOURS |
| HOSSZ | 232 mm |
| SZÉLESSÉG | 292 mm |
| MÉLYSÉG | 51 mm |
| SÚLY | 2.019 kg |
What's included
Csomag tartalma:
- Hughes 9211-HDR terminál
- Újratölthető lítium-ion akkumulátor
- 5m Ethernet kábel
- AC/DC adapter, három IEC kábel, egy-egy az Egyesült Királyság, az EU és az Egyesült Államok csatlakozásaihoz