ICOM IC-SAT100 PTT műholdas rádió
In stock
- MÁRKA:
- ICOM
- MODELL:
- IC-SAT100
- ORIGIN:
- Japán
- Warranty:
- 12 HÓNAP
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 2-3 BUSINESS DAYS
- SKU:
- ICOM-IC-SAT100-PTT
ICOM IC-SAT100 PTT műholdas rádió
Az ICOM IC-SAT100 SATELLITE PTT-n (Push-To-Talk) keresztül működik, amely egy kétirányú rádiórendszer, amely az Iridium® műholdas hálózatot használja. Kommunikációs eszközként használható távoli, elszigetelt területeken, ahol nincs mobiltelefon vagy vezetékes hálózati infrastruktúra. Még akkor is, ha a földi hálózati infrastruktúrát emberi vagy természeti katasztrófák használhatatlanná teszik, a SATELLITE PTT stabil, más hálózatoktól független biztonsági mentést tud nyújtani. Ezenkívül a műholdas telefonokkal ellentétben az IC-SAT100 felhasználók azonnal elkezdhetnek beszélni az ugyanabban a beszélgetőcsoportban lévő összes rádióval, mindössze az átvitel (PTT) gomb megnyomásával.
Az ICOM IC-SAT100 PTT műholdas rádió gyorsan és egyszerűen beállítható a meglévő Iridium® Command Center segítségével, és továbbra is akár 15 beszélgetőcsoportot támogat. A beszélgetési csoportok megoszthatók, lehetővé téve a globális együttműködést a felhasználók között, még akkor is, ha különböző Iridium® PTT kézibeszélőket használnak.
Az ICOM IC-SAT100 PTT műholdas rádió a következő főbb funkciókat kínálja:
Vízálló, porálló és tartós test – IP67 vízszigetelést (1 méteres vízmélység 30 percig) és porálló védelmet biztosít, így ideális zord kültéri környezetben való használatra. A rádió a MIL-STD 810G előírásainak is megfelel, és működési hőmérséklete -30°C és +60°C (-22°F és 140°F) között van.
Beépített vészhelyzeti kulcs - könnyen megtalálható gomb használható vészhelyzet esetén; lehetővé teszi a segélyhívás továbbítását az előre programozott felhasználók számára.
Erőteljes hang – a belső hangszóróból érkező 1500 mW hang hangos és tiszta kommunikációt biztosít még zajos környezetben is.
Hosszú élettartamú akkumulátor – A mellékelt lítium-ion (Li-ion) akkumulátorcsomag akár 14,5 órás működést biztosít.
Biztonságos kommunikáció – biztonságos beszélgetéseket tesz lehetővé 256 bites AES titkosítással.
További jellemzők:
Többnyelvű megjelenítés (angol, kínai, francia, japán és spanyol)
SMA típusú antennacsatlakozó opcionális külső antennához
Az AquaQuake™ funkció megtisztítja a víz behatolását, amely behatolhat az egység hangszórórácsába
USB töltés (USB Micro-B típusú)
Specifications
| MODELL | IC-SAT100 |
|---|---|
| TERMÉKTÍPUS | SATELLITE PTT |
| HASZNÁLATI TERÜLET | 100% GLOBAL |
| MÁRKA | ICOM |
| HÁLÓZAT | IRIDIUM |
| SZOLGÁLTATÁS | IRIDIUM PTT |
| HASZNÁLATI TÍPUS | KÉZI |
| KIEGÉSZÍTŐ TÍPUS | HANDSET |
| ÜZEMI HŐMÉRSÉKLET | -30°C to 60°C (-22°F to 140°F) |
| TÁMOGATOTT NYELVEK | ENGLISH, CHINESE, FRENCH, JAPANESE, SPANISH |
| INGRESS PROTECTION | IP 54, IP 55, IP 67 |
| FREKVENCIA | L BAND (1-2 GHz) |
| JELLEMZŐK | GPS, SOS, BLUETOOTH |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85176200 |
| CSILLAGKÉP | 66 MŰHOLD |
| HEIGHT | 135 mm (5,3 pouces) |
| SZÉLESSÉG | 57.8 mm (2.3 inch) |
| MÉLYSÉG | 32,8 mm (1,3 pouces) |
| SÚLY | 360 grammes (12,7 oz) avec BP-300 et antenne |
What's included
Amit tartalmaz:
- ICOM IC-SAT100 PTT műholdas rádió
- Akkumulátor, BP-300
- Övcsipesz, MBB-5
- Antenna, FA-S102U
- Asztali töltő, BC-241
- AC adapter, BC-242