Intellian GX60HP Ka-sáv, 65 cm-es (25,6 hüvelykes) nagy teljesítményű Global Xpress terminál
Out of stock
- MÁRKA:
- INTELLIAN
- MODELL:
- GX60
- RÉSZ #:
- GX1-62-111
- Warranty:
- 3 YEARS PARTS 2 YEAR LABOR
- AVAILABILITY:
- DISCONTINUED
- SKU:
- Intellian-GX60HP-System
Intellian v60GX VSAT tengeri antennarendszer (V60GX)
Kompakt Global Xpress terminál
A GX60 egy kompakt tengeri stabilizált terminál, amely használatra kész az Inmarsat nagy sebességű Global Xpress (GX) szélessávú szolgáltatásán. Az integrált GX modemmel felszerelt és szállított GX60 könnyen telepíthető, és pillanatok alatt nagy sebességű csatlakozást biztosít.
Egyszerű és gyors telepítés
A műholdas kommunikációs rendszerek korszerűsítése sok éven át logisztikai kihívást jelent, amely gyakran egy parti daru rendelkezésre állásától függ, és hosszabb kikötői időt igényel.
A GX60 kis mérete, integrált kialakítása és intuitív felhasználói felülete azt jelenti, hogy a kezelők ugyanannyi idő alatt telepíthetik és üzembe helyezhetik a terminált, mint egy FleetBroadband rendszert. Ezenkívül az akár 50 Mbps sebességgel a GX60 jelentős megtérülést biztosít a befektetésnek.
Komplett kommunikációs terminál
A fedélzet alatti szabványos VSAT berendezések a hálózati konfigurációtól függően a teljes szerverállvány értékű helyet foglalhatnak el. A GX60 integrált kialakítása több alkatrészt egyetlen dobozba tömörít, így értékes tárhelyet szabadít fel a fedélzeten.
Az Intellian GX60 Below Deck Terminal (BDT) tartalmazza az integrált Global Xpress Modemet és egy 8 portos Ethernet switchet, amely közvetlen IP-kapcsolatot tesz lehetővé egy szabványos Wi-Fi routerhez vagy a hajó fedélzeti hálózatra kész eszközeihez. Miután az egyszerű telepítési folyamat befejeződött, a felhasználók percek alatt online lehet.
A BDT saját Wi-Fi antennával is fel van szerelve, amely lehetővé teszi a vezeték nélküli csatlakozást számítógépéhez vagy mobileszközéhez a terminál felügyeletéhez és vezérléséhez az Intellian Aptus szoftverén keresztül.
Specifications
| MODELL | GX60 |
|---|---|
| RÉSZ # | GX1-62-111 |
| TERMÉKTÍPUS | MŰHOLDAS INTERNET |
| MÁRKA | INTELLIAN |
| HÁLÓZAT | INMARSAT |
| SZOLGÁLTATÁS | INMARSAT GX |
| HASZNÁLATI TÍPUS | TENGERI |
| FREKVENCIA | Ka BAND |
| SÚLY | 60 kg (132 lb) |
| RADOME HEIGHT | 103.0 cm (40.5 inch) |
| RADOME DIAMETER | 90 cm (35.5 inch) |
Inmarsat Global Xpress (GX) lefedettségi térkép

Ez a térkép az Inmarsat várható lefedettségét mutatja az Inmarsat-5 F4 (I-5 F4) kereskedelmi bevezetését követően. Az I-5 F4 ezen a térképen látható helyzete csak tájékoztató jellegű. Ez a térkép nem jelent garanciát a szolgáltatásra. Global Xpress tudósítás 2017. január.