Intellian s80HD Direct TV tengeri műholdas TV rendszer (T3-87ATB)
Out of stock
- MÁRKA:
- INTELLIAN
- MODELL:
- s80HD
- RÉSZ #:
- T3-87ATB
- Warranty:
- 3 YEARS PARTS 2 YEAR LABOR
- AVAILABILITY:
- DISCONTINUED
- SKU:
- Intellian-s80HD-System-T3-87ATB
Intellian s80HD Direct TV tengeri műholdas TV rendszer (T2-878T)
Üdvözöljük a megszakítás nélküli WorldView-ban
Az Intellian s80HD WorldView a manapság elérhető legtöbb szolgáltatást nyújtó műholdas antennarendszer. Észak-Amerikában ez a kétsávos rendszer a DirecTV-t Full HD minőségben nyújtja az otthoni összes funkcióval, beleértve a DVR-t, a naprakész csatornakalauzt és azt, hogy a fedélzeten mindenki egyszerre nézhet különböző csatornákat. Amikor itt az ideje, hogy lemérjük a horgonyt, és elinduljunk a világ egy másik pontján, a Ku-band WorldView Trio LNB lehetővé teszi, hogy a rendszer HDTV-t biztosítson az egész világon.
Az Intellian WorldView Trio LNB globális lefedettséget biztosít
Elmúltak már azok az idők, amikor az összetett rendszereket újrakonfigurálták, és az LNB-ket manuálisan cserélték ki minden egyes átkapcsoláskor egy új műholdas szolgáltatási területre. Az Intellian WorldView Trio LNB technológiája lehetővé teszi az összes Ku-Band műhold vételét szerte a világon. A WorldView Trio LNB modul úgy van beprogramozva, hogy minden műholdat automatikusan kiválasszon, így a tengerészek bármilyen műholdas TV szolgáltatást élvezhetnek, egyszerűen kiválasztva a megfelelő műholdat a legördülő menüből, és csatlakoztatva a megfelelő vevőegységet. Az LNB automatikusan átkapcsol a megfelelő polarizációra és helyi frekvenciára, amelyet a műholdas szolgáltató igényel.
Multi-Switch modul
Az Intellian s80HD WorldView alapfelszereltsége egy SWM-képes Multi-Switch modul, amellyel akár 16 DirecTV műholdvevőt is csatlakoztathat további elosztók nélkül. A Multi-Switch támogatja az egyvezetékes és a szabványos telepítéseket is, csökkentve a további hardverek szükségességét.
Ka és Ku-Band egyidejű vétele
Az s80HD antennarendszer hármas betáplálási kürtjével két DIRECTV Ka-Band műhold és egy DIRECTV Ku-Band műhold egyidejű vételét biztosítja, melyek 99°W, 101°W és 103°W. Ez lehetővé teszi a nézők számára, hogy az összes DIRECTV csatornát a műholdak kézi váltása nélkül nézzék, ugyanolyan egyszerűen, mint a parton.
Intellian WorldView™ Trio LNB
Az Intellian WorldViewTM Trio LNB technológiája lehetővé teszi az összes Ku-Band műhold vételét szerte a világon. A WorldViewTM Trio LNB minden lineáris polarizáción, valamint bal és jobb oldali körpolarizáción is tud fogadni. Az LNB modul úgy van beprogramozva, hogy minden műhold LO-ját automatikusan kiválassza, ami lehetővé teszi a hajósok számára, hogy bármilyen műholdas TV-szolgáltatást élvezhessenek, egyszerűen kiválasztva a célműholdat és csatlakoztatva a műholdvevőt.
3 tengelyes stabilizált rendszer
Az s80HD antenna három tengelyen van stabilizálva; azimut, magasság és keresztszint, gyorsabb, megbízhatóbb műholdkövetést biztosítva. A 3 tengelyes stabilizálás különösen előnyös az egyenlítőhöz közeli régiókban, valamint az olyan hajók számára, amelyek nehéz tengerben találják magukat.
Vezeték nélküli kapcsolat és Aptus mobil
A beépített Wi-Fi ACU csatlakozást tesz lehetővé az Aptus alkalmazással, amely egyszerű rendszervezérlést és felügyeletet tesz lehetővé, beleértve a One-Touch Satellite könyvtárat és a firmware-frissítéseket.
DVB-S2 jelazonosító
Az Intellian s80HD teljes mértékben kompatibilis a DVB-S2 jelekkel. Érzékeli, azonosítja és követi a DVB-S2 jelformátumot sugárzó műholdat. Képes műholdas TV-vevő és előfizetés szükséges.
Multi-Switch modul mellékelve
Az Intellian s80HD egy Intellian 19”-es, rackbe szerelhető MultiSwitch modullal érkezik, amely lehetővé teszi a különféle típusú műholdvevők zökkenőmentes csatlakoztatását. A beépített SWM képesség leegyszerűsíti a telepítést azáltal, hogy támogatja az egyvezetékes telepítést több TV-vevőhöz, így nincs szükség további hardverekre és kábelekre.

Specifications
| MODELL | s80HD |
|---|---|
| RÉSZ # | T3-87ATB |
| TERMÉKTÍPUS | SATELLITE TV |
| HASZNÁLATI TERÜLET | REGIONAL - SEE COVERAGE MAP |
| MÁRKA | INTELLIAN |
| HÁLÓZAT | DIRECTV |
| HASZNÁLATI TÍPUS | TENGERI |
| KIEGÉSZÍTŐ TÍPUS | ANTENNA |
| ANTENNA MÉRETE | 83 cm (32.7 inch) |
| ÜZEMI HŐMÉRSÉKLET | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40°C to 80°C (-40°F to 176°F) |
| SÚLY | 86,2 kg (190 lb) |
| RADOME HEIGHT | 120.5 cm (47.5 inch) |
| RADOME DIAMETER | 113 cm (44.5 inch) |
| RECEPTION FREQUENCY | Ka-band : 18.3 ~ 18.8 GHz, 19.7~20.2GHz, Ku-band : 10.7 ~ 12.75 GHz |
| POLARIZATION | Ka-band : Circular, Ku-band : Linear / Circular Switchable |
| MINIMUM EIRP | Ka-band : 44 dBW, Ku-band : 43 dBW |
| AZIMUTH RANGE | 690° |
| ELEVATION RANGE | -15° ~ 110° |
| CROSS-LEVEL RANGE | ±32° |