Intellian v100 VSAT tengeri antennarendszer (V3-11B)
calcActive())">
Out of stock
- MÁRKA:
- INTELLIAN
- RÉSZ #:
- V3-11B
- Warranty:
- 3 YEARS PARTS 2 YEAR LABOR
- AVAILABILITY:
- DISCONTINUED
- SKU:
- Intellian-V100-System-V3-11B
Az Intellian v110 egy 1,05 méteres Ku-sávos tengeri VSAT kommunikációs antennarendszer. 3 tengelyes stabilizált platformjával, valamint továbbfejlesztett rezgés- és ütéscsillapító kialakításával a v110 rendkívül jól teljesít minden olyan hajótípuson, amely "mindig bekapcsolt" és "kiváló minőségű" szélessávú kommunikációt igényel, bármilyen zord időjárási és tengeri körülmények között is. A v110 könnyen konfigurálható SCPC, szélessávú vagy hibrid műholdas hálózatokhoz az iDirect, Comtech Vipersat és ABS (Automatic Beam Switching) képességgel rendelkező Hughes műholdas modemekkel. A v110 alkalmas nagy sebességű internetre, időjárás- és térképfrissítésekre, e-mailekre, fájl- és képátvitelre, videokonferenciára, VoIP-re, VPN-ekre és adatbázis-mentésre.
A v110 korlátlan azimut-tartománnyal rendelkezik a folyamatos követéshez, anélkül, hogy az antennában lévő kábeleket ki kell csavarni. A -15 és 120 fok közötti széles magassági tartomány lehetővé teszi, hogy a v110 zavartalan jelvételt biztosítson, miközben a hajó az egyenlítő vagy a sarki régiók közelében halad.
A v110 megfelel az FCC 2 fokos távolságra vonatkozó követelményének, és az Intellian rendkívül magas vibrációs és ütési szabványai szerint készült. A v110 egyszerű kialakítása kisebb súlyt és nagyobb megbízhatóságot kínál, mint bármely versenytárs rendszere ebben a kategóriában. A piacon megtalálható legegyszerűbb telepítési kialakítással és legfelhasználóbarátabb felülettel a v110 garantálja, hogy teljesen új szélessávú élményben lesz része a tengeren.
Specifications
| RÉSZ # | V3-11B |
|---|---|
| TERMÉKTÍPUS | MŰHOLDAS INTERNET |
| MÁRKA | INTELLIAN |
| HÁLÓZAT | VSAT |
| HASZNÁLATI TÍPUS | TENGERI |
| KIEGÉSZÍTŐ TÍPUS | ANTENNA |
| ANTENNA MÉRETE | 105 cm (41.3 inch) |
| SÚLY | Environ. 128 kg (282 lb) |
| RADOME HEIGHT | 151.0 cm (59.63 inch) |
| RADOME DIAMETER | 138 cm (54.3 inch) |
| AZIMUTH RANGE | Unlimited |
| ELEVATION RANGE | -20° ~ 115° |
| CROSS-LEVEL RANGE | Up to ±37° |
Write a Review