Specifications
| MODELL | 9505A |
|---|---|
| RÉSZ # | APKT0401 |
| TERMÉKTÍPUS | MŰHOLDAS TELEFON |
| HASZNÁLATI TERÜLET | 100% GLOBAL |
| MÁRKA | IRIDIUM |
| HÁLÓZAT | IRIDIUM |
| SZOLGÁLTATÁS | IRIDIUM VOICE |
| HASZNÁLATI TÍPUS | KÉZI |
| KIEGÉSZÍTŐ TÍPUS | HANDSET |
| FREKVENCIA | L BAND (1-2 GHz) |
| JELLEMZŐK | PHONE, TEXT MESSAGING |
| CSILLAGKÉP | 66 MŰHOLD |
| BESZÉLGETÉSI IDŐ | UP TO 3.2 HOURS |
| KÉSZENLÉTI IDŐ | UP TO 30 HOURS |
| HOSSZ | 158 mm |
| SZÉLESSÉG | 62 mm |
| MÉLYSÉG | 59 mm |
| SÚLY | 375 grams (13.2 oz) |
Iridium globális lefedettségi térkép

Az Iridium az egyetlen olyan valóban globális műholdas hang- és adatmegoldás szolgáltatója, amely teljes lefedettséggel rendelkezik a Földön (beleértve az óceánokat, a légutakat és a sarki régiókat). Az Iridium telefonok alapvető kommunikációs szolgáltatásokat nyújtanak olyan távoli területekre, ahol nincs más kommunikációs forma.