Iridium 9555 műholdas telefon + Pelican 1150 tok (előre használt, 12 hónap garancia)
In stock
- MÁRKA:
- IRIDIUM
- MODELL:
- 9555 PRE-OWNED
- RÉSZ #:
- BPKT0801
- ORIGIN:
- Thaiföld
- Warranty:
- 12 HÓNAP
- AVAILABILITY:
- CURRENTLY UNAVAILABLE
- SKU:
- Iridium-9555-Phone-Pelican-RES
Az Iridium az egyetlen olyan valóban globális műholdas hang- és adatmegoldás szolgáltatója, amely teljes lefedettséggel rendelkezik a Földön (beleértve az óceánokat, a légutakat és a sarki régiókat). Az Iridium telefonok alapvető kommunikációs szolgáltatásokat nyújtanak olyan távoli területekre, ahol nincs más kommunikációs forma.
Az Iridium 9555 a legjobb megbízható mobilkommunikáció. Ez egy masszív építésű eszköz, nem játék. Nem játszik le, nem készít képeket és nem játszik le MP3-at. Amit tenni fog, az a munka. Mindenhol. Kivétel nélkül. Úgy tervezték, hogy ellenálljon a világ legnehezebb környezetének, így a világ legkeményebb ügyfelei is számíthatnak rá, mint a kritikus mentőövre, amikor és ahol a szükség csak hozza.
Az Iridium 9555 műholdas telefon innovatív kialakítása jelentősen csökkentett méretet, kézbarátabb formát, intuitív felhasználói felületet és olyan új funkciókat kínál, mint például a belső antenna. Kompakt, könnyű és könnyen használható, világosabb képernyővel, kihangosítóval, továbbfejlesztett rövid üzenetküldési szolgáltatással (SMS) és e-mail képességekkel, valamint továbbfejlesztett mini-USB adatporttal rendelkezik. A 9555-ös telefont úgy tervezték, hogy ellenálljon és jól teljesítsen a világ legmasszívabb, legtávolabbi és ipari környezeteiben, beleértve a víz- és ütésállóságot is. Az egyetlen valóban globális lefedettséget biztosító kommunikációs hálózattal kombinálva a 9555 azt a megbízható, biztonságos, valós idejű, kritikus fontosságú kommunikációs szolgáltatást nyújtja, amelyet az Iridium-felhasználók elvártak.
Specifications
| SZÁLLÍTÁS | CALGARY, AB, CANADA |
|---|---|
| MODELL | 9555 PRE-OWNED |
| RÉSZ # | BPKT0801 |
| TERMÉKTÍPUS | MŰHOLDAS TELEFON |
| HASZNÁLATI TERÜLET | 100% GLOBAL |
| MÁRKA | IRIDIUM |
| HÁLÓZAT | IRIDIUM |
| SZOLGÁLTATÁS | IRIDIUM VOICE |
| HASZNÁLATI TÍPUS | TENGERI, PORTABLE |
| KIEGÉSZÍTŐ TÍPUS | HANDSET |
| FREKVENCIA | L BAND (1-2 GHz) |
| ÜZEMI HŐMÉRSÉKLET | -10°C to 55°C (14°F - 131°F) |
| ΤΑΧΥΤΗΤΑ ΔΕΔΟΜΕΝΩΝ | UP TO 2.4 kbps (SEND / RECEIVE) |
| TÁMOGATOTT NYELVEK | ENGLISH, ARABIC, CZECH, CHINESE, DANISH (DANSK), DUTCH (NEDERLANDS), FINNISH (SUOMI), FRENCH, GERMAN, GREEK, HEBREW, ITALIAN, JAPANESE, KOREAN, NORWEGIAN (NORSK), POLISH, PORTUGUESE, RUSSIAN, SPANISH, SWEEDISH, TURKISH |
| JELLEMZŐK | PHONE, TEXT MESSAGING, FREE INCOMING CALLS*, FREE INCOMING SMS**, FREE VOICEMAIL***, PRE-OWNED |
| IGAZOLÁSOK | IRIDIUM CERTIFIED, FCC, INDUSTRY CANADA |
| CSILLAGKÉP | 66 MŰHOLD |
| BESZÉLGETÉSI IDŐ | UP TO 4 HOURS |
| KÉSZENLÉTI IDŐ | UP TO 30 HOURS |
| HOSSZ | 143 mm |
| SZÉLESSÉG | 55 mm |
| MÉLYSÉG | 30 mm |
| SÚLY | 266 grams (9.4 oz) |
Feature
Az Iridium 9555 jellemzői
Ipari minőségű kialakítás a páratlan tartósságért
Kompakt fizikai lábnyom az áramvonalas hordozhatóság érdekében
Intuitív felhasználói felület az azonnali funkcionalitásért
Továbbfejlesztett SMS és e-mail üzenetküldési képesség
Integrált kihangosító
Fejhallgató és kihangosító képesség
Belső antenna
Mini-USB adatport és telefon modemként való támogatása
21 támogatott menünyelv
Kijelző
200 karakteres megvilágított grafikus kijelző
Hangerő-, jel- és akkumulátorerőmérők
Megvilágított, időjárásálló billentyűzet
Hívásfunkciók
Integrált kihangosító
Gyors csatlakozás az Iridium hangpostához
Kétirányú SMS és rövid e-mail lehetőség
Előre programozható nemzetközi hozzáférési kód (00 vagy +)
Postafiók hang-, numerikus és szöveges üzenetekhez
Választható csengő- és figyelmeztető hangok (8 lehetőség)
memória
100 bejegyzéses belső címjegyzék, több telefonszám, e-mail cím és jegyzet tárolására alkalmas
SIM-kártya címjegyzéke 155 beviteli kapacitással
A híváslista megőrzi a fogadott, nem fogadott és tárcsázott hívásokat
Használatszabályozási funkciók
Felhasználó által konfigurálható hívásidőzítők a költségek kezeléséhez
Billentyűzetzár és PIN-zár a nagyobb biztonság érdekében
What's included
Iridium 9555 globális lefedettségi térkép

Az Iridium alapvető kommunikációs szolgáltatásokat nyújt olyan távoli területekre és onnan, ahol nem áll rendelkezésre más kommunikációs forma. Az Iridium® hálózat egyedülállóan kifinomult globális konstellációja, amely 66 keresztkötésű Low-Earth Orbit (LEO) műholdból áll, kiváló minőségű hang- és adatkapcsolatokat biztosít a bolygó teljes felületén, beleértve a légutakat, az óceánokat és a sarki régiókat is. A partnervállalatok ökoszisztémájával együtt az Iridium megbízható megoldások innovatív és gazdag portfólióját kínálja a valóban globális kommunikációt igénylő piacok számára.
A Földtől mindössze 780 kilométerre található Iridium LEO hálózatának közelsége pólusok közötti lefedettséget, rövidebb átviteli utat, erősebb jeleket, alacsonyabb késleltetést és rövidebb regisztrációs időt jelent, mint a GEO műholdaké. Az űrben minden Iridium műhold legfeljebb négy másik műholdhoz kapcsolódik, így dinamikus hálózat jön létre, amely a forgalmat a műholdak között irányítja a globális lefedettség biztosítása érdekében, még ott is, ahol a hagyományos helyi rendszerek nem állnak rendelkezésre.
