Iridium Extreme 9575N műholdas telefon (CPKTN1901)
In stock
- MÁRKA:
- IRIDIUM
- MODELL:
- 9575N EXTREME
- RÉSZ #:
- CPKTN1901
- ORIGIN:
- Thaiföld
- Warranty:
- 12 HÓNAP
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 2-3 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Iridium-9575-Satellite-Phone
- Buy 2 for 1 211,05 EUR 1 211,05 EUR each and save 2%
- Buy 5 for 1 198,69 EUR 1 198,69 EUR each and save 3%
- Buy 10 for 1 173,97 EUR 1 173,97 EUR each and save 5%
A továbbfejlesztett hangminőség, az integrált kihangosító és a kihangosító képesség teszi az Iridium 9575-öt okos választássá.
Az Iridium 9575 Extreme SMS-kompatibilis, így a könnyen használható szöveges üzenetek segítségével kapcsolatban maradhat, és megoszthatja tapasztalatait másokkal. Ingyenes szöveges / SMS küldés .
Az Iridium Extreme programozható vészhelyzeti gombbal van felszerelve, amely aktiválja a kritikus, gyors reagálást, amikor a legnagyobb szükség van rá. Ez az egyetlen műholdas telefon GPS-kompatibilis SOS gombbal, a GEOS Travel Safety Group által támogatott segélyszolgálattal, amely további költségek nélkül jár. Lásd a részleteket .
Az Iridium 9575 Extreme Location Based Services (LBS) funkcióval van felszerelve, amely lehetővé teszi a GPS helymeghatározást, és lehetővé teszi, hogy a földkerekség bármely pontjáról rögzítse és megossza koordinátáit.
Specifications
| HS CODE | 85176200 |
|---|---|
| SZÁLLÍTÁS | ARIZONA, USA, CALGARY, AB, CANADA, DUBLIN, IRELAND |
| MODELL | 9575N EXTREME |
| RÉSZ # | CPKTN1901 |
| TERMÉKTÍPUS | MŰHOLDAS TELEFON |
| HASZNÁLATI TERÜLET | 100% GLOBAL |
| MÁRKA | IRIDIUM |
| HÁLÓZAT | IRIDIUM |
| SZOLGÁLTATÁS | IRIDIUM VOICE |
| HASZNÁLATI TÍPUS | KÉZI |
| KIEGÉSZÍTŐ TÍPUS | HANDSET |
| FREKVENCIA | L BAND (1-2 GHz) |
| ΤΑΧΥΤΗΤΑ ΔΕΔΟΜΕΝΩΝ | UP TO 2.4 kbps (SEND / RECEIVE) |
| TÁMOGATOTT NYELVEK | ENGLISH, ARABIC, CZECH, CHINESE, DANISH (DANSK), DUTCH (NEDERLANDS), FINNISH (SUOMI), FRENCH, GERMAN, GREEK, HEBREW, HUNGARIAN, ITALIAN, JAPANESE, KOREAN, NORWEGIAN (NORSK), POLISH, PORTUGUESE, RUSSIAN, SPANISH, SWEEDISH, TURKISH |
| INGRESS PROTECTION | IP 65 |
| JELLEMZŐK | PHONE, TEXT MESSAGING, GPS, SOS, FREE INCOMING CALLS*, FREE INCOMING SMS**, FREE VOICEMAIL*** |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85176200 |
| CSILLAGKÉP | 66 MŰHOLD |
| BESZÉLGETÉSI IDŐ | UP TO 4 HOURS |
| KÉSZENLÉTI IDŐ | UP TO 30 HOURS |
| HOSSZ | 140 mm (5.5") |
| SZÉLESSÉG | 60 mm (2.36") |
| MÉLYSÉG | 27 mm (1.06") |
| SÚLY | 247 grams (8.7 oz) |
Feature
Iridium 9575 Extreme funkciók
• GPS-képes helyalapú szolgáltatások
• Online nyomon követés
• Testreszabott megoldások sokféle piac számára
• Tartozékok a személyes kommunikáció drámai javításához
• Műholdas segélyhívó eszközzel (SEND) kompatibilis SOS gomb kialakítás
• Megbízható kétirányú globális lefedettség
• A valaha készült legkeményebb katonai minőségű műholdkészülék
What's included
Iridium globális lefedettségi térkép

Az Iridium alapvető kommunikációs szolgáltatásokat nyújt olyan távoli területekre és onnan, ahol nem áll rendelkezésre más kommunikációs forma. Az Iridium® hálózat egyedülállóan kifinomult globális konstellációja, amely 66 keresztkötésű Low-Earth Orbit (LEO) műholdból áll, kiváló minőségű hang- és adatkapcsolatokat biztosít a bolygó teljes felületén, beleértve a légutakat, az óceánokat és a sarki régiókat is. A partnervállalatok ökoszisztémájával együtt az Iridium megbízható megoldások innovatív és gazdag portfólióját kínálja a valóban globális kommunikációt igénylő piacok számára.
A Földtől mindössze 780 kilométerre található Iridium LEO hálózatának közelsége pólusok közötti lefedettséget, rövidebb átviteli utat, erősebb jeleket, alacsonyabb késleltetést és rövidebb regisztrációs időt jelent, mint a GEO műholdaké. Az űrben minden Iridium műhold legfeljebb négy másik műholdhoz kapcsolódik, így dinamikus hálózat jön létre, amely a forgalmat a műholdak között irányítja a globális lefedettség biztosítása érdekében, még ott is, ahol a hagyományos helyi rendszerek nem állnak rendelkezésre.