Iridium 9603N SBD adó-vevő
In stock
- MÁRKA:
- IRIDIUM
- MODELL:
- 9603N
- RÉSZ #:
- SBDN9603E
- ORIGIN:
- Thaiföld
- Warranty:
- 12 HÓNAP
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 2-3 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Iridium-9603N-SBD-Transceiver
- Buy 5 for 173,42 EUR 173,42 EUR each and save 1%
- Buy 20 for 171,66 EUR 171,66 EUR each and save 2%
- Buy 50 for 169,91 EUR 169,91 EUR each and save 3%
- Buy 100 for 166,41 EUR 166,41 EUR each and save 5%
Iridium 9603N SBD adó-vevő
A méretarányos forradalom, a kompakt Iridium 9603N a világ legkisebb kereskedelmi forgalomban kapható, kétirányú műholdas adat-adó-vevője, amelyet olyan alkalmazásokhoz terveztek, ahol a hely igényes, és a csatlakoztathatóság kritikus fontosságú.
Az Iridium 9602 hangerejének egynegyede és alapterületének fele, az innovatív Iridium 9603 adó-vevő egyesíti az Iridium műhold konstelláció globális lefedettségét az Iridium Short Burst Data Service alacsony késleltetésével, hogy rendkívül megbízható műholdas kommunikációt biztosítson a pólustól a pólusig.
A ma kapható kereskedelmi műholdadó-vevők közül a legkisebb alaktényezőjével az Iridium 9603 ideális hely szűkös alkalmazásokhoz, beleértve a megfigyelési, nyomkövetési és riasztórendszereket. Rendkívül megfizethető, csak valamivel többe kerül, mint az előző generációs Iridium 9602.
A figyelemre méltó méretarányú kétirányú kommunikációt biztosító Iridium 9603 adó-vevő tovább bővíti az Iridium csatlakoztatott felhasználói bázist világszerte.
Környezetvédelmi előírások
Működési hőmérséklet tartomány: -40ºC és +85ºC között
Működési páratartalom: _ 75% relatív páratartalom
Tárolási hőmérséklet tartomány: -40ºC és +85ºC között
Tárolási páratartalom tartomány: _ 93 % relatív páratartalom
RF interfész
Frekvencia tartomány: 1616 MHz - 1626,5 MHz
Kétoldalas nyomtatási módszer: TDD (Time Domain Duplex)
Bemeneti/kimeneti impedancia: 50 ohm
Multiplexelési módszer: TDMA/FDMA
DC táp bemenet
Táp bemeneti feszültség tartomány: 5,0 V +/- .5 V DC
Táp bemeneti feszültség hullámossága: <40mV pp
Üresjárati áram (csúcs): 156 mA
Üresjárati áram (átlag): 34 mA
Átviteli áram (átlag): 145 mA
Átviteli áram (csúcs): 1,3A
Vételi áram (átlag): 39 mA
Vételi áram (csúcs): 156 mA
SBD üzenetátvitel – Átlagos áramerősség: 158mA
SBD üzenetátvitel – Átlagos teljesítmény: <= 0,8 W
Specifications
| MODELL | 9603N |
|---|---|
| RÉSZ # | SBDN9603E |
| TERMÉKTÍPUS | SATELLITE M2M |
| HASZNÁLATI TERÜLET | 100% GLOBAL |
| MÁRKA | IRIDIUM |
| HÁLÓZAT | IRIDIUM |
| SZOLGÁLTATÁS | IRIDIUM SBD |
| HASZNÁLATI TÍPUS | TENGERI, KÖZÚTI |
| POWER REQUIREMENTS | +5 V +/- 0.5 V |
| ÜZEMI HŐMÉRSÉKLET | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| FREKVENCIA | L BAND (1-2 GHz) |
| APPLICATIONS | ENVIRONMENT & SAFETY MONITORING, FLEET MANAGEMENT, PERSONNEL & ASSET TRACKING, REMOTE AUTOMATION & CONTROL |
| IGAZOLÁSOK | CE COMPLIANCE, FCC |
| CSILLAGKÉP | 66 MŰHOLD |
| HOSSZ | 31.5 mm |
| SZÉLESSÉG | 29.6 mm |
| MÉLYSÉG | 8.1 mm |
| SÚLY | 11.4 gr |
Feature
Features
- Single header connector for Power & On/Off Control
- RS232 Interface (Simple AT command interface)
- Network Available
- Light weight (11.4 grams)
- Small single board transceiver (34.5mm X 29.6mm X 8.1mm)
- Iridium Short Burst Data service
- Mobile originated messages up to 340 bytes
- Mobile terminated messages up to 270 bytes
- Low, uniform global latency (less than 1 minute)
- Coverage in areas not serviced by cellular
Iridium globális lefedettségi térkép

Az Iridium az egyetlen olyan valóban globális műholdas hang- és adatmegoldás szolgáltatója, amely teljes lefedettséggel rendelkezik a Földön (beleértve az óceánokat, a légutakat és a sarki régiókat). Az Iridium telefonok alapvető kommunikációs szolgáltatásokat nyújtanak olyan távoli területekre, ahol nincs más kommunikációs forma.