Iridium AeroAntenna mobil állandó antenna (AT1621-5)
In stock
- MÁRKA:
- AEROANTENNA
- RÉSZ #:
- AT1621-5
- ORIGIN:
- Egyesült Államok
- Warranty:
- 12 HÓNAP
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 2-3 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Iridium-AT1621-5-Fixed-Mobile
Ezt az Iridium-frekvenciás antennát (AT1621-5) szárazföldi/mobil alkalmazásokhoz tervezték, és hang- és adatkommunikációs rendszerekkel is működik. 197 hüvelykes antennakábel mellékelve van az antennához. Az antenna válaszfalcsatlakozót tartalmaz, amely lehetővé teszi, hogy egy lyukkal rendelkező jármű tetejére szerelje fel.
Műszaki adatok
Átmérő: 8,966 cm (3,53 hüvelyk)
Magasság: 2,108 cm (0,83 hüvelyk)
Súly: 283,49 gramm (10,0 uncia)
(Ezt a terméket Beam RST720 néven is forgalmazzák)
Specifications
| RÉSZ # | AT1621-5 |
|---|---|
| TERMÉKTÍPUS | MŰHOLDAS TELEFON |
| HASZNÁLATI TERÜLET | 100% GLOBAL |
| MÁRKA | AEROANTENNA |
| HÁLÓZAT | IRIDIUM |
| SZOLGÁLTATÁS | IRIDIUM VOICE |
| HASZNÁLATI TÍPUS | KÖZÚTI |
| KIEGÉSZÍTŐ TÍPUS | ANTENNA |
| ÜZEMI HŐMÉRSÉKLET | -40°C to 70°C |
| FREKVENCIA | L BAND (1-2 GHz) |
| KOMPATIBILIS VALAMIVEL | IRIDIUM 9575 EXTREME, IRIDIUM PTT, IRIDIUM 9555, IRIDIUM 9505A, IRIDIUM 9505, IRIDIUM 9500, IRIDIUM GO! |
| JELLEMZŐK | PASSIVE |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| SZÉLESSÉG | 8.966 cm (3.53 in.) |
| MÉLYSÉG | 2,108 cm (0,83 po) |
| SÚLY | 283,49 grammes (10,0 onces) |