Iridium Beam passzív antenna kábelkészlet - 3 m / 9 láb (RST931)
In stock
- MÁRKA:
- BEAM
- RÉSZ #:
- RST931
- ORIGIN:
- Egyesült Királyság
- Warranty:
- 12 HÓNAP
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Beam-Passive-Cable-RST931
Iridium Beam passzív antennakábel készlet – 3 m (RST931)
A Beam RST931 Iridium 3 m-es (9 láb) antennakábel rugalmas telepítési lehetőséget kínál nagyon kompakt telepítésekhez, ahol az adó-vevő modul az antenna közelében helyezkedik el, és TNC dugós csatlakozókkal van előre lezárva.
• Az Iridium 3dB veszteségspecifikációján belül
• Times mikrohullámú kábel
• A TNC terminálhoz és antennához való csatlakozáshoz lezárt
• Teljesen tesztelt
• Ausztráliában összeszerelve
Specifications
| RÉSZ # | RST931 |
|---|---|
| TERMÉKTÍPUS | MŰHOLDAS TELEFON |
| MÁRKA | BEAM |
| HÁLÓZAT | IRIDIUM |
| KIEGÉSZÍTŐ TÍPUS | CABLE |
| ÜZEMI HŐMÉRSÉKLET | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| FREKVENCIA | L BAND (1-2 GHz) |
| JELLEMZŐK | PASSIVE |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85444210 |
| HOSSZ | 3m (9.8') |
| SÚLY | 0.15 kg (0.33 lbs) |