Iridium GO! WiFi okostelefon-adapter (AHKT1301)
In stock
- MÁRKA:
- IRIDIUM
- MODELL:
- GO!
- RÉSZ #:
- AHKT1301
- Warranty:
- 12 HÓNAP
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 2-3 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Iridium-GO-WiFi-Adapter
Iridium GO! WiFi okostelefon adapter Android és iOS rendszerhez
Iridium GO! létrehozza az első megbízható globális kapcsolatot a hang- és adatkommunikációhoz okostelefonján vagy akár 5 mobileszközén. Semmi gond. Nincsenek roamingdíjak. Csak csatlakozzon, és tartsa a kapcsolatot, bárhol is van, amikor csak szüksége van, azokkal az eszközökkel, amelyekre mindennap számít.
Vigye tovább a személyes kommunikációt
Iridium GO! semmihez sem hasonlítható, amit a világ látott korábban. Ez a kompakt, robusztus és hordozható egység, amely a világ legtávolabbi hálózatán működik, drámaian kibővíti bármely okostelefon, laptop vagy táblagép képességeit azáltal, hogy a bolygó bármely pontján létrehoz egy műholdas hátterű Wi-Fi hotspotot.
Alakítsa át okostelefonját
Iridium GO! megbízható eszközét azonnal globális kommunikációs erőművé alakítja. Vállalati hegymászóknak és hétvégi harcosoknak, magánszemélyeknek, vállalkozásoknak vagy kormányoknak, mindenkinek, aki mozgásban van, hatótávolságon kívül vagy a hálózaton kívül szárazföldön vagy tengeren Iridium GO! megbízható hang- és adatátvitelt tesz lehetővé okostelefonja vagy akár 5 mobileszköz számára.
A személyes kommunikáció forradalma
Egyszerű
Iridium GO! lehetővé teszi a műholdas csatlakozást mobileszközei számára, ahol a földi hálózatok erre nem képesek. Egyszerűen fordítsa fel a beépített antennát, és az akkumulátorral működő egység gyorsan és automatikusan csatlakozik az Iridium LEO műholdrendszerhez, és körülbelül 30,5 méteres (100 láb) sugarú körben bárhol létrehoz egy Wi-Fi hotspotot. Az Iridium GO segítségével könnyedén csatlakoztathat és működtethet több eszközt ezen a területen. Alkalmazás.
Sokoldalú
Iridium GO! teljesen hordozható önmagában, vagy külső antennával felszerelhető járművekre és csónakokra mobil alkalmazásokhoz.
Mobil
Beveheti az Iridium GO-t! bárhol. Elég kicsi ahhoz, hogy elférjen a zsebében, és más Iridium eszközökhöz hasonlóan elég strapabíró ahhoz, hogy ellenálljon az esőnek, homoknak, pornak és durva használatnak. Hordozható, könnyen elhelyezhető a hátizsákban, vagy járművekbe, repülőgépekbe és csónakokba szerelhető mobil alkalmazásokhoz.
Újító
A műholdas és a mobiltelefonok legjobbjait ötvözi az Iridium GO! az első a személyes műholdas csatlakoztatási eszközök egy teljesen új kategóriájában. Ez egy nagy teljesítményű fejlesztői platform is, amely az Iridium partnerek számára optimalizált alkalmazások építésére, így távoli helyeken is tovább bővíti a kommunikációs képességeket.
Megfizethető
Iridium GO! megfizethető megoldás a globális kapcsolódáshoz, és figyelemre méltó értéket nyújt más lehetőségekhez képest. Kihasználja és kiterjeszti meglévő megbízható eszközeit, kompatibilis az Apple és Android operációs rendszerekkel, és kiküszöböli a roaming díjakat. Lehetővé teszi a kapcsolatok megosztását több felhasználó között, és megfizethető díjcsomagok támogatják, amelyek ésszerű szinten tartják a hang- és adatköltségeket.
Mobileszközei mostantól a bolygó bármely pontján működni fognak
Iridium GO! létrehozza az első megbízható globális kapcsolatot a hang- és adatkommunikációhoz okostelefonján és akár 5 mobileszközén. Semmi gond. Nincsenek roamingdíjak. Csak csatlakozzon és tartsa a kapcsolatot, bárhol is van, amikor csak szüksége van.
A világ legtávolabbi hálózata hajtja, a kompakt, robusztus és hordozható Iridium GO! drasztikusan kibővíti személyes eszközeinek képességeit megbízható Wi-Fi kapcsolat létrehozásával? bárhol a bolygón. Csak fordítsd fel az antennát és menj!
Kritikus kapcsolat mindenki számára
Nem számít, hová megy, az üzletvitel, a barátokkal és családtagokkal való kapcsolattartás, az információkhoz való hozzáférés, a gyors reagálás bármilyen helyzetre vagy a kapcsolattartás mindig kritikus.
Iridium GO! leegyszerűsíti a globális kommunikációt:
- Pilóták, hajósok és kamionosok
- Kalandorok és felfedezők
- Távoli lakosok és nyaralók
- Sürgősségi és elsősegélynyújtók
- Globális és üzleti utazók
- Globális vállalkozás
- Vezetők és diplomaták
- Külföldi kiküldetések
- Kormány és civil szervezetek
- Katonai műveletek
Műszaki adatok
Tartóssági specifikációk:
Katonai minőségű robusztusság (MIL-STD 810F)
Könnyen kezelhető
Stabil, lapos kivitel
Hajtsa fel az antennát
Beépített menü/állapot kijelzés
Rugalmas
A Wi-Fi-eszköz készen áll
App API fejlesztőknek
Robusztus kiegészítő platform
Kérjük, vegye figyelembe
Az Iridium GO! 2,4 kb/s sebességgel csatlakozik az internethez, ami a 9,6 kb/s-os betárcsázós modemek negyede. Ennek megfelelően internetes lehetőségei az Iridium e-mailre és számos más olyan alkalmazásra korlátozódnak, amelyeket kifejezetten az Iridium GO!-val való együttműködésre terveztek. Adateszközök esetén kérjük, kattintson ide .
Specifications
| MODELL | GO! |
|---|---|
| RÉSZ # | AHKT1301 |
| TERMÉKTÍPUS | MŰHOLDAS TELEFON |
| HASZNÁLATI TERÜLET | 100% GLOBAL |
| MÁRKA | IRIDIUM |
| HÁLÓZAT | IRIDIUM |
| SZOLGÁLTATÁS | IRIDIUM VOICE, IRIDIUM GO! |
| HASZNÁLATI TÍPUS | PORTABLE |
| FREKVENCIA | L BAND (1-2 GHz) |
| ÜZEMI HŐMÉRSÉKLET | -10°C to 55°C (14°F - 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -20°C to 60°C |
| ΤΑΧΥΤΗΤΑ ΔΕΔΟΜΕΝΩΝ | UP TO 2.4 kbps (SEND / RECEIVE) |
| INGRESS PROTECTION | IP 65 |
| JELLEMZŐK | PHONE, TEXT MESSAGING, GPS, SOS |
| IGAZOLÁSOK | CE COMPLIANCE, FCC, INDUSTRY CANADA, ITU, RoHS |
| CSILLAGKÉP | 66 MŰHOLD |
| BESZÉLGETÉSI IDŐ | UP TO 5.5 HOURS |
| KÉSZENLÉTI IDŐ | UP TO 15.5 HOURS |
| HOSSZ | 114 mm (4.5") |
| SZÉLESSÉG | 83 mm (3.25") |
| MÉLYSÉG | 32 mm (1.25") |
| SÚLY | 304 grams (10.72 oz) |
What's included
Mi van a dobozban?
- Iridium GO! Eszköz
- Akkumulátor
- Univerzális AC utazási töltő
- USB töltő/adatkábel
- Nemzetközi adapterek (4x)
- AC adapter (autós töltő)
- Védőborítás
- Használati utasítás
- Jogi tájékoztató füzet
- GEOS Emergency Services brosúra
Iridium GO! Globális lefedettségi térkép

Az Iridium alapvető kommunikációs szolgáltatásokat nyújt olyan távoli területekre és onnan, ahol nem áll rendelkezésre más kommunikációs forma. Az Iridium® hálózat egyedülállóan kifinomult globális konstellációja, amely 66 keresztkötésű Low-Earth Orbit (LEO) műholdból áll, kiváló minőségű hang- és adatkapcsolatokat biztosít a bolygó teljes felületén, beleértve a légutakat, az óceánokat és a sarki régiókat is. A partnervállalatok ökoszisztémájával együtt az Iridium megbízható megoldások innovatív és gazdag portfólióját kínálja a valóban globális kommunikációt igénylő piacok számára.
A Földtől mindössze 780 kilométerre található Iridium LEO hálózatának közelsége pólusok közötti lefedettséget, rövidebb átviteli utat, erősebb jeleket, alacsonyabb késleltetést és rövidebb regisztrációs időt jelent, mint a GEO műholdaké. Az űrben minden Iridium műhold legfeljebb négy másik műholdhoz kapcsolódik, így dinamikus hálózat jön létre, amely a forgalmat a műholdak között irányítja a globális lefedettség biztosítása érdekében, még ott is, ahol a hagyományos helyi rendszerek nem állnak rendelkezésre.