Motorola DP4401e Digital Two-Way Radio UHF Model (MDH56RDC9RA1AN)
calcActive())">
In stock
- MÁRKA:
- MOTOROLA
- RÉSZ #:
- MDH56RDC9RA1AN
- ORIGIN:
- Malajzia
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Motorola-MDH56RDC9RA1AN
870,00 EUR
ÁFA nélkül:
870,00 EUR
ÁFA nélkül:
DP4401e Digital Two-WAy Radio UHF Model (MDH56RDC9RA1AN)
Specifications
| RÉSZ # | MDH56RDC9RA1AN |
|---|---|
| TERMÉKTÍPUS | TWO-WAY RADIO |
| MÁRKA | MOTOROLA |
| HASZNÁLATI TÍPUS | KÉZI |
| INGRESS PROTECTION | IP 54 |
| HOSSZ | 131 mm |
| SZÉLESSÉG | 59 mm |
| MÉLYSÉG | 22 mm |
Write a Review