Passzív Omni antenna Iridiumhoz (65900-003)
calcActive())">
In stock
- MÁRKA:
- SCAN ANTENNA
- RÉSZ #:
- 65900-003
- ORIGIN:
- Dánia
- Warranty:
- 12 HÓNAP
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Scan-Active-Marine-65900
0,00 EUR
ÁFA nélkül:
0,00 EUR
ÁFA nélkül:
Passzív Omni antenna Iridiumhoz (65900)
| ELEKTROMOS ELŐÍRÁSOK: | |
|---|---|
| FREKVENCIA | 1616–1626,5 MHz (L-sáv) |
| MŰHOLD RENDSZER | Iridium |
| IMPEDANCIA | 50 ohm |
| POLARIZÁCIÓ | RHCP (SAT) |
| AXIÁLIS ARÁNY | < 6 dB |
| NYERESÉG | 2 dBic |
| VSWR | < 2.0 |
| MECHANIKAI ELŐÍRÁSOK: | |
|---|---|
| SZÍN | Fényes fehér |
| MAGASSÁG | 111 mm |
| ÁTMÉRŐ | 94 mm |
| SÚLY | 300 g |
| BEÉPÍTÉSI | 1" menet (USA) (1"-14NF) |
| ÜZEMI HŐMÉRSÉKLET | -25C és +55C között |
| TÚLÉLÉSI HŐMÉRSÉKLET | -40C és +80C között |
| CSATLAKOZÓ 1 | TNC (f) (SAT) |
| KÁBEL | Nem tartalmazza |
| SZERELÉSI HELY | Rúdon konzol segítségével |
| BEHATOLÁSVÉDELEM | IP66 |
| REZGÉS | IEC60945 |
| RENDELÉSI INFORMÁCIÓ: | |
|---|---|
| RÉSZSZÁM | 65900 |
Specifications
| RÉSZ # | 65900-003 |
|---|---|
| TERMÉKTÍPUS | MŰHOLDAS TELEFON |
| HASZNÁLATI TERÜLET | 100% GLOBAL |
| MÁRKA | SCAN ANTENNA |
| HÁLÓZAT | IRIDIUM |
| HASZNÁLATI TÍPUS | FIXED, TENGERI |
| KIEGÉSZÍTŐ TÍPUS | ANTENNA |
| ÜZEMI HŐMÉRSÉKLET | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| SURVIVAL TEMPERATURE | -40° to 80°C (-40° to 176°F) |
| INGRESS PROTECTION | IP 66 |
| FREKVENCIA | L BAND (1-2 GHz) |
| JELLEMZŐK | PASSIVE |
| IGAZOLÁSOK | IRIDIUM CERTIFIED |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| HEIGHT | 111 millimètres |
| DIAMETER | increased to 94 million |
| SÚLY | 300 grammes |
Write a Review