Passzív omnidirekcionális antenna az Iridiumhoz (65000)
calcActive())">
In stock
- MÁRKA:
- SCAN ANTENNA
- RÉSZ #:
- 65000
- ORIGIN:
- Egyesült Államok
- Warranty:
- 12 HÓNAP
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 2-3 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Scan-Active-Marine-65000
0,00 EUR
ÁFA nélkül:
0,00 EUR
ÁFA nélkül:
Passzív omnidirekcionális antenna az Iridiumhoz (65000)
| ELEKTROMOS ELŐÍRÁSOK: | |
|---|---|
| FREKVENCIA | 1616–1626,5 MHz (L-sáv) |
| MŰHOLD RENDSZER | Iridium |
| IMPEDANCIA | 50 ohm |
| POLARIZÁCIÓ | RHCP |
| AXIÁLIS ARÁNY | < 6 dB |
| NYERESÉG | 2 dBic |
| VSWR | < 1.5 |
| MECHANIKAI ELŐÍRÁSOK: | |
|---|---|
| SZÍN | Fehér, nem fényes |
| MAGASSÁG | 188 mm, 191,5 mm talppal együtt |
| ÁTMÉRŐ | 95 mm |
| BEÉPÍTÉSI | A karimán 1"-14NF |
| ÜZEMI HŐMÉRSÉKLET | -40C és +85C között |
| CSATLAKOZÓ 1 | N (f) |
| RENDELÉSI INFORMÁCIÓ: | |
|---|---|
| RÉSZSZÁM | 65000 |
| RÉSZSZÁM | 65000IP (tömeges) |
Specifications
| RÉSZ # | 65000 |
|---|---|
| TERMÉKTÍPUS | MŰHOLDAS TELEFON |
| HASZNÁLATI TERÜLET | 100% GLOBAL |
| MÁRKA | SCAN ANTENNA |
| HÁLÓZAT | IRIDIUM |
| KIEGÉSZÍTŐ TÍPUS | ANTENNA |
| FREKVENCIA | L BAND (1-2 GHz) |
| JELLEMZŐK | PASSIVE |
| IGAZOLÁSOK | IRIDIUM CERTIFIED |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
Write a Review