Starlink Standard Aktuált Nagy Sebességű Műholdas Internet Standard Készlet (HASZNÁLT)
calcActive())">
Ez a leggyorsabb műholdas internetes eszköz, amely akár 100 Mbps sebességű streaminget is kínál! Áramforrás szükséges.
In stock
- MÁRKA:
- STARLINK
- MODELL:
- STANDARD KIT
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Starlink-Standard-Internet-Kit-PO-EU
275,81 EUR
ÁFA nélkül:
275,81 EUR
245,16 EUR
ÁFA nélkül:
245,16 EUR
ÁFA nélkül:
Starlink Magas Sebességű Hordozható Műholdas Internet Terminál Bérlés
Egy új mód a kapcsolódásra
Streaming, videóhívások, online játékok, távoli munka és még sok más mostantól lehetséges a világ legfejlettebb internetes rendszerének köszönhetően, még a legeldugottabb helyeken is.
Hogyan állítsuk be és telepítsük a Starlink Készletet
Csatlakozzon perceken belül
Állítsa be a Starlinket mindössze két lépésben. Az utasítások bármelyik sorrendben működnek:
1 CSATLAKOZTASSA
2 IRÁNY A BOLYGÓRA
A Starlink szabad kilátást igényel az égre. Töltse le a Starlink alkalmazást, hogy meghatározza a legjobb telepítési helyét.


Specifications
| MODELL | STANDARD KIT |
|---|---|
| TERMÉKTÍPUS | MŰHOLDAS INTERNET |
| HASZNÁLATI TERÜLET | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| MÁRKA | STARLINK |
| HASZNÁLATI TÍPUS | FIXED, PORTABLE |
| KIEGÉSZÍTŐ TÍPUS | TERMINAL |
| ÜZEMI HŐMÉRSÉKLET | -30ºC to 55ºC (-22°F to 131°F) |
| TÁMOGATOTT NYELVEK | ENGLISH |
| INGRESS PROTECTION | IP 54 |
| FREKVENCIA | Ka BAND, Ku BAND |
| JELLEMZŐK | INTERNET, EMAIL, FTP, VoIP, VIDEO STREAMING, ANDROID COMPATIBLE, iOS COMPATIBLE |
| IGAZOLÁSOK | FCC |
| HOSSZ | 303 mm |
| MÉLYSÉG | 513 mm |
| SÚLY | 2.9 kg (6.4 lbs) without Cable; 3.6 kg (7.9 lbs) with 15.2 m (50 ft) Cable |
What's included
Starlink Coverage Map

Write a Review