Thuraya GSM bővítő
In stock
- MÁRKA:
- THURAYA
- RÉSZ #:
- GSM
- Warranty:
- 12 HÓNAP
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 2-3 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Thuraya-GSM
Thuraya GSM bővítő
Specifications
| RÉSZ # | GSM |
|---|---|
| TERMÉKTÍPUS | MŰHOLDAS INTERNET |
| HASZNÁLATI TERÜLET | REGIONAL - SEE COVERAGE MAP |
| MANUFACTURER | HUGHES |
| MÁRKA | THURAYA |
| HÁLÓZAT | THURAYA |
| SZOLGÁLTATÁS | THURAYA IP |
| HASZNÁLATI TÍPUS | PORTABLE |
| KIEGÉSZÍTŐ TÍPUS | TERMINAL |
| INGRESS PROTECTION | IP 55 |
| JELLEMZŐK | INTERNET |
| CSILLAGKÉP | 2 MŰHOLD |
| HOSSZ | 216 mm (8.5") |
| SZÉLESSÉG | 216 mm (8.5") |
| MÉLYSÉG | 45 mm |
| SÚLY | 1.4 kg (3.1 lbs) |
Thuraya lefedettségi térkép

A Thuraya robusztus műholdas hálózata a legtávolabbi helyeken is lefedettséget biztosít, torlódásmentes műholdas kommunikációt biztosítva, hogy mindig kapcsolatban maradjon. Az innovatív műholdas tervezéstől az egyes Thuraya eszközök és tartozékok megbízhatóságáig valóban kiváló műholdas kommunikációs megoldást kínálunk a földi rendszerek és mobilhálózatok határain túl.
A Thuraya hálózat nem fedi le Észak- és Dél-Amerikát.