Thuraya IP + hordozható szélessávú műholdas modem
In stock
- MÁRKA:
- THURAYA
- MODELL:
- IP+
- RÉSZ #:
- 9104
- ORIGIN:
- Egyesült Államok
- Warranty:
- 12 HÓNAP
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Thuraya-IP-Plus-Modem
A legnagyobb IP-sebességet biztosító Thuraya IP+-t úgy tervezték, hogy támogassa a kritikus fontosságú alkalmazások széles körét. A nagymértékben hordozható Thuraya IP+ pillanatok alatt könnyen telepíthető a hátizsákból a szélessávú hálózatba, lehetővé téve a megbízható szélessávú hozzáférés előnyeit a Thuraya kiterjedt műholdas hálózata által lefedett helyekről.
Munka. Email. Hullámtörés. Skype. Facebook. Bárhol.
A Thuraya IP+ nagysebességű IP-képességei lehetővé teszik a felhasználók számára, hogy hozzáférjenek a vállalati hálózatokhoz, és e-mailen, közösségi médián és VoIP-alkalmazásokon keresztül kapcsolatba léphessenek kollégáikkal, családtagjaikkal és barátaikkal, ahol és amikor csak szükségük van rá.
Specifications
| SZÁLLÍTÁS | DUBAI, UAE |
|---|---|
| MODELL | IP+ |
| RÉSZ # | 9104 |
| TERMÉKTÍPUS | MŰHOLDAS INTERNET |
| HASZNÁLATI TERÜLET | EUROPE, AFRICA, ASIA, AUSTRALIA |
| MANUFACTURER | HUGHES |
| MÁRKA | THURAYA |
| HÁLÓZAT | THURAYA |
| SZOLGÁLTATÁS | THURAYA IP |
| HASZNÁLATI TÍPUS | PORTABLE |
| KIEGÉSZÍTŐ TÍPUS | TERMINAL |
| INGRESS PROTECTION | IP 55 |
| FREKVENCIA | L BAND (1-2 GHz) |
| JELLEMZŐK | INTERNET, EMAIL |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85176200 |
| CSILLAGKÉP | 2 MŰHOLD |
| HOSSZ | 216 mm (8.5") |
| SZÉLESSÉG | 216 mm (8.5") |
| MÉLYSÉG | 45 mm |
| SÚLY | 1.4 kg (3.1 lbs) |
Thuraya IP+ lefedettségi térkép

A Thuraya robusztus műholdas hálózata a legtávolabbi helyeken is lefedettséget biztosít, torlódásmentes műholdas kommunikációt biztosítva, hogy mindig kapcsolatban maradjon. Az innovatív műholdas tervezéstől az egyes Thuraya eszközök és tartozékok megbízhatóságáig valóban kiváló műholdas kommunikációs megoldást kínálunk a földi rendszerek és mobilhálózatok határain túl.
A Thuraya hálózat nem fedi le Észak- és Dél-Amerikát.