SCAN Active Omnidirectional Antenna for Thuraya IP (60101-013)
In stock
- MÁRKA:
- SCAN ANTENNA
- RÉSZ #:
- 60101-013
- Warranty:
- 12 HÓNAP
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Scan-Active-Marine-ThurayaIP
SCAN Active Omnidirectional Antenna for Thuraya IP (60101-013)
Hang és GmPRS kompatibilis
Jellemzők:
Aktív antenna Thuraya terminálokhoz beépített aktív GPS antennával
A teljes lábnyomot lefedi mutogatás nélkül (mindirányú)
Tengeri használatra optimalizálva, de szárazföldi alkalmazásokra is alkalmas
Rögzítő konzol mellékelve
Masszív kialakítás a megbízható teljesítmény érdekében zord körülmények között is
Sima felületű, alacsony veszteségű radom
Használható: FDU-XT, SF2500, Seagull 5000(i), Hughes 7101, SO-2510, SG-2520, XT, FDU-2500, FDU-3500, SatTrans SAT-Office Docker, SAT-VDA autóskészlet stb.
Egyenáramú adagoló szükséges, de nem tartozék – a konfigurációtól függően külön rendelje meg
Koaxiális kábelkészletek kaphatók – lásd a „Rendelési információ” részt – „P/N” (Más kábelek is elérhetők)
A kábelkészleteket úgy tervezték, hogy megfeleljenek a Thuraya specifikációinak
A 60101-000, korábban 60100 néven ismert, tartókonzollal együtt szállítjuk
Megjegyzés: 3 dB és 7,5 dB közötti kábelveszteség javasolt

| ELEKTROMOS ELŐÍRÁSOK: | |
|---|---|
| FREKVENCIA | 1525–1559 MHz, 1626,5–1660,5 MHz, 1575,42 MHz |
| IMPEDANCIA | 50 |
| MŰHOLD RENDSZER | Thuraya, GPS |
| POLARIZÁCIÓ | LHCP |
| AXIÁLIS ARÁNY | < 6 dB |
| NYERESÉG | 0 dBic |
| G/T, TYP. | -22 dB/K |
| G/T, MIN. | -24 dB/K |
| EIRP, TYP. | 7 dBW |
| EIRP, MIN. | 5 dBW |
| LNA GAIN | GPS: 26 dB |
| TÁPFESZÜLTSÉG | SAT: 10 - 24 VDC, GPS: 5 VDC |
| ÁTLAGOS FOGYASZTÁS | 12 W |
| ÁRAMFOGYASZTÁS, CSÚCS | 26 W |
| MECHANIKAI ELŐÍRÁSOK: | |
|---|---|
| SZÍN | fehér |
| MAGASSÁG | 301 mm |
| SÚLY | 1,7 kg (csak antenna) |
| ÁTMÉRŐ | 201 mm |
| BEÉPÍTÉSI | Kiváló minőségű AISI-316 rozsdamentes acél tartókonzol és rögzítőelemek mellékelve |
| SZERELÉSI HELY | Rúdon vagy sínen a mellékelt tartókonzollal és U-csavarokkal |
| SZERELÉSI UTASÍTÁS | Beleértve |
| ANYAGOK | Ezüstre eloxált alumínium, PCB, rozsdamentes acél, PTFE, ASA és sárgaréz |
| ÜZEMI HŐMÉRSÉKLET | -25C és +55C között |
| TÚLÉLÉSI HŐMÉRSÉKLET | -40C és +80C között |
| CSATLAKOZÓ | SAT: N-nő |
| CSATLAKOZÓ 2 | GPS: TNC-aljzat |
| KÁBEL | Lásd a "Cikkszám". (Más kábel is elérhető) |
| SORSZÁM. | A termék címkéjén |
Specifications
| RÉSZ # | 60101-013 |
|---|---|
| TERMÉKTÍPUS | MŰHOLDAS INTERNET |
| HASZNÁLATI TERÜLET | REGIONAL - SEE COVERAGE MAP |
| MÁRKA | SCAN ANTENNA |
| HÁLÓZAT | THURAYA |
| SZOLGÁLTATÁS | THURAYA IP |
| HASZNÁLATI TÍPUS | FIXED, TENGERI |
| KIEGÉSZÍTŐ TÍPUS | ANTENNA |
| ÜZEMI HŐMÉRSÉKLET | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| SURVIVAL TEMPERATURE | -40° to 80°C (-40° to 176°F) |
| HEIGHT | 301 millimètres |
| DIAMETER | 201 meters |
| SÚLY | 1,7 kg (Antenne uniquement) |
Thuraya lefedettségi térkép

A Thuraya robusztus műholdas hálózata a legtávolabbi helyeken is lefedettséget biztosít, torlódásmentes műholdas kommunikációt biztosítva, hogy mindig kapcsolatban maradjon. Az innovatív műholdas tervezéstől az egyes Thuraya eszközök és tartozékok megbízhatóságáig valóban kiváló műholdas kommunikációs megoldást kínálunk a földi rendszerek és mobilhálózatok határain túl.
A Thuraya hálózat nem fedi le Észak- és Dél-Amerikát.