iDirect Evolution X1 DVB-S2 Távoli Műholdas Router
In stock
- MÁRKA:
- IDIRECT
- MODELL:
- X1
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- iDirect-Evolution-X1-Router
iDirect Evolution X1 DVB-S2 Távoli Műholdas Router
Költséghatékony távoli csomag, amely ideális nagy léptékű hálózatokhoz SCADA, Értékesítési Pont, ATM, Femtocellák és kisvállalati alkalmazások számára. A távoli egység DVB-S2/ACM és Adaptív TDMA, routing, VLAN funkció, QoS és opcionális AES titkosítással rendelkezik.
Specifications
| MODELL | X1 |
|---|---|
| TERMÉKTÍPUS | MŰHOLDAS INTERNET |
| MÁRKA | IDIRECT |
| HÁLÓZAT | VSAT |
| FREKVENCIA | Ku BAND, C BAND (4-8 GHz) |
| IGAZOLÁSOK | CE COMPLIANCE, FCC, RoHS |
| HOSSZ | 22.9 cm (9") |
| SZÉLESSÉG | 17.3 cm (6.8") |
| MÉLYSÉG | 4.6 cm (1.8") |
| SÚLY | 0.82 kg (1.8 lb) |