Beam IntelliDOCK 9555 - Stație de andocare Bluetooth (9555ID)
In stock
- MARCA:
- BEAM
- PARTEA #:
- 9555ID
- ORIGIN:
- China
- Warranty:
- 24 MONTHS
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Beam-IntelliDOCK-9555-Docking
Telefonul Iridium 9555 se fixează în siguranță în IntelliDOCK, care dispune de Bluetooth încorporat, port de date USB, sonerie încorporată, încărcare a telefonului și antenă integrată, conexiune de date și alimentare, ceea ce face posibilă menținerea permanent conectată a tuturor cablurilor antenei și a alimentării la stația de andocare, gata de utilizare. Telefonul Iridium 9555 este ușor de introdus și de scos prin apăsarea unui buton situat în partea de sus a IntelliDOCK, ceea ce îl face foarte ușor de îndepărtat pe 9555 în orice moment, având liniștea că va fi întotdeauna complet încărcat.
IntelliDOCK suportă, de asemenea, utilizarea unui telefon compact Beam Privacy opțional, care poate fi amplasat lângă IntelliDOCK pentru un plus de confort, dacă este necesar.
Specifications
| PARTEA # | 9555ID |
|---|---|
| TIP PRODUS | TELEFON PRIN SATELIT |
| ZONA DE UTILIZARE | 100% GLOBAL |
| MARCA | BEAM |
| REŢEA | IRIDIUM |
| SERVICIU | IRIDIUM VOICE |
| TIP DE UTILIZARE | FIXED, MARITIM, VEHICULAR |
| TIP DE ACCESORII | DOCKING STATION |
| TEMPERATURA DE OPERARE | -30°C to 70°C (-22°F to 158°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| COMPATIBIL CU | IRIDIUM 9555 |
| CARACTERISTICI | PHONE, NARROWBAND, BLUETOOTH |
| CERTIFICARI | IRIDIUM CERTIFIED, RoHS, C-TICK |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| CONSTELAŢIE | 66 SATELIȚI |
| LUNGIME | 20 cm (7.9") |
| LĂŢIME | ["7.5 cm (3\")"] |
| ADÂNCIME | 6.5 cm (2.6") |
| GREUTATE | 0.32 kg (1.3 lb) |
Feature
Beam IntelliDOCK 9555 - Stație de andocare Bluetooth (9555ID)
INTELLIDOCK CRADLE
• Ține în siguranță handsetul 9555
• Design și construcție robustă
• Încarcă handsetul 9555 pregătit pentru utilizare
• Conexiune de antenă integrată
• Handsetul este întotdeauna încărcat și pregătit pentru utilizare
BLUETOOTH® INTEGRAT
• Bluetooth® încorporat în cradle
• Suportă accesorii vocale Bluetooth®
• Apelare hands-free convenabilă
SONERIE ÎNTEGRATĂ
• Sonerie încorporată pentru o indicație de apel îmbunătățită VOCE, DATE, SMS, SBD
• Suportă toate serviciile de voce, date, SMS și SBD Iridium
• Acces la apeluri preplătite, postplătite și pentru echipaj
• Conectivitate Bluetooth® & USB pentru date
HANDSET PRIVAT
• Suportă handsetul de confidențialitate Beam opțional
• Inteligență de detectare automată pentru răspuns/închidere
INSTALARE
• Suportă alimentare DC de 9 - 32V
• Instalare flexibilă prin montaj universal, de asemenea, potrivit pentru montare pe perete
• Pachet de priză AC opțional de 110 - 240V disponibil
CALITATE
• Design industrial profesional
• 2 ani de liniște sufletească, garanție de înlocuire
• 100% testat în fabrică
• Complet certificat, aprobat Iridium, RoHS, CE, IEC60945
What's included
În cutie:
Beam IntelliDOCK 9555
suport de montare din oțel Ram-mount
cabluri de interfață și alimentare
Manual utilizator
Manual de instalare