Beam SatDOCK-G 9555 Stație de Docking pentru Vehicule Hands-free (9555SDG)
In stock
- MARCA:
- BEAM
- PARTEA #:
- 9555SDG
- ORIGIN:
- China
- Warranty:
- 24 MONTHS
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Beam-SatDock-9555SD-G-Iridium
Telefonul satelitar Iridium 9555 se fixează în siguranță în Dock, care are un design compact, spre deosebire de alte kituri de docking tradiționale care necesită o cutie externă pentru instalare, Beam SatDOCK este complet integrat într-un singur Dock compact. Alte caracteristici includ încărcarea telefonului, Bluetooth integrat, date USB, sonerie integrată și permite conectarea permanentă a antenei și alimentării la Dock, gata de utilizare. Telefonul Iridium 9555 este ușor de introdus și scos prin apăsarea unui buton situat în partea de sus a dock-ului, făcându-l foarte ușor de utilizat departe de Dock atunci când este necesar.
SatDOCK suportă, de asemenea, utilizarea unui telefon de confidențialitate activ opțional sau a telefonului inteligent complet echipat, RST970, care se adaugă simplu și ușor la SatDOCK.
SatDOCK oferă flexibilitatea de a utiliza telefonul satelitar portabil pentru a susține utilizarea echipamentului pentru o varietate largă de aplicații. Are un modul Bluetooth integrat pentru conectivitate vocală, împreună cu un sistem inteligent de urmărire și raportare a alertelor, utilizând motorul GPS integrat al SatDOCK. Modulul de alertă & urmărire poate fi configurat pentru a susține sondarea periodică sau raportarea alertelor de urgență.
Suport SatDOCK
. Design și construcție robustă
. Încarcă telefonul 9555, gata de utilizare
. Conexiune integrată de alimentare & antenă
. Conectivitate USB integrată
Mod Handsfree
. Tehnologie full duplex
. Calitate superioară a vocii
Urmărire / GPS
. Rapoarte de poziție periodice sau sondare de la distanță
. Motor GPS integrat
. Interfețe cu LeoTRAK-Online de la Beam
. Compatibil cu alte aplicații de urmărire
Panic / Alerte
. Opțiunea de butoane de alertă suplimentare conectate prin cablu
Bluetooth integrat
Sonerie integrată
Voce, Date, SMS, SBD
Confidențialitate & Telefon inteligent
. Inteligență de detectare automată a răspunsului/închiderii
. Comută între modurile de telefon și hands-free
Instalare
. Instalare flexibilă prin montaj universal, de asemenea, potrivit pentru montare pe perete
. Antena, microfon și difuzor instalate într-o locație convenabilă
. Permite instalarea semi-permanentă
Calitate
. 100% testat în fabrică
. Conformitate: Iridium, RoHS, CE, IEC60945
Specifications
| PARTEA # | 9555SDG |
|---|---|
| TIP PRODUS | TELEFON PRIN SATELIT |
| ZONA DE UTILIZARE | 100% GLOBAL |
| MARCA | BEAM |
| REŢEA | IRIDIUM |
| SERVICIU | IRIDIUM VOICE |
| TIP DE UTILIZARE | AVIATION, MARITIM, VEHICULAR |
| TIP DE ACCESORII | DOCKING STATION |
| TEMPERATURA DE OPERARE | -20°C to 70°C (-4°F to 158°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -30°C ~ 70°C (-22°F ~ 158°F ) |
| FRECVENȚĂ | L BAND (1-2 GHz) |
| COMPATIBIL CU | IRIDIUM 9555 |
| CARACTERISTICI | PHONE, GPS, SOS, BLUETOOTH |
| CERTIFICARI | IRIDIUM CERTIFIED, CE COMPLIANCE, FCC, INDUSTRY CANADA, RoHS |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| CONSTELAŢIE | 66 SATELIȚI |
| LUNGIME | 200 mm (7.9") |
| LĂŢIME | 75 mm (3.0") |
| ADÂNCIME | 65 mm (2.7") |
| GREUTATE | 0.37 kg (0.7 lb) |
Feature
Beam SatDOCK-G 9555 Caracteristici:
• Instalare compactă subțire
• Conectivitate Bluetooth integrată
• Instalare hands-free
• Opțiuni pentru handset de confidențialitate
• Capabilități de voce, SMS, SBD și date comutate pe circuit
• Urmărire și SOS
• Interfață de date USB
• Interfață serială RS232 D9
• Accesoriu / Senzor de aprindere
• Certificat complet, Iridium, RoHS, CE, IEC60945
• Garanti de reparare sau înlocuire de 2 ani