Beam IsatDock Transport Bolt Antenă Activă (ISD720)
In stock
- MARCA:
- BEAM
- PARTEA #:
- ISD720
- ORIGIN:
- Statele Unite ale Americii
- Warranty:
- 12 LUNI
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Beam-Active-Antenna-ISD720
Beam IsatDock Transport Bolt Antenă Activă (ISD720)
Antena este concepută pentru a permite intrarea orizontală sau verticală a cablurilor antenei pentru a oferi o anumită flexibilitate la instalare. ISD720 funcționează cu toate terminalele Beam Inmarsat IsatDock și Oceana, dar trebuie utilizată doar cu cabluri de antenă ACTIVE certificate Beam.
Specifications
| PARTEA # | ISD720 |
|---|---|
| TIP PRODUS | TELEFON PRIN SATELIT |
| MARCA | BEAM |
| REŢEA | INMARSAT |
| SERVICIU | INMARSAT VOICE |
| TIP DE UTILIZARE | FIXED, VEHICULAR |
| TIP DE ACCESORII | ANTENNA |
| TEMPERATURA DE OPERARE | -40°C to 70°C |
| COMPATIBIL CU | ISATPHONE PRO, ISATPHONE 2 |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| LUNGIME | 146 mm (5.75") |
| LĂŢIME | ["146 mm (5.75\")"] |
| ADÂNCIME | 75 mm (2.95") |
| GREUTATE | 0.87 kg (1.92 lb) |
Feature
• Aprobat de tip Inmarsat
• Carcasă de înaltă calitate
• Antenă activă
• Montare cu șuruburi
• SMA/SMA
• Profil redus
• Omni direcțional
• Garanti de reparare sau înlocuire de 12 luni