Beam IsatDock Transport Antenă Magnetică Activă (ISD715)
In stock
- MARCA:
- BEAM
- PARTEA #:
- ISD715
- ORIGIN:
- Statele Unite ale Americii
- Warranty:
- 12 LUNI
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Beam-Active-Antenna-ISD715
Antenă activă magnetică de transport Beam IsatDock (ISD715)
Antena activă magnetică de transport IsatDock ISD715 este concepută pentru aplicații de transport / pe teren. Proiectată să funcționeze cu IsatDocks de la Beam Communications și aplicații de urmărire, cum ar fi LeoTRAK-Online.
Cu suportul magnetic, antena este foarte ușor de instalat și mutat de la un activ la altul și nu necesită găuri pentru montare. Conexiunea cablului antenei este protejată de mediu prin învelișul său exterior.
Specifications
| PARTEA # | ISD715 |
|---|---|
| TIP PRODUS | TELEFON PRIN SATELIT |
| ZONA DE UTILIZARE | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| MARCA | BEAM |
| REŢEA | INMARSAT |
| SERVICIU | INMARSAT VOICE |
| TIP DE UTILIZARE | FIXED, VEHICULAR |
| TIP DE ACCESORII | ANTENNA |
| TEMPERATURA DE OPERARE | -40°C to 70°C |
| COMPATIBIL CU | ISATPHONE PRO, ISATPHONE 2 |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| LUNGIME | 142 mm (5.6") |
| LĂŢIME | ["142 mm (5.6\")"] |
| ADÂNCIME | 207 mm (8.15") |
| GREUTATE | 0.87 kg (1.92 lb) |
Feature
• Aprobat de tip Inmarsat
• Carcasă de înaltă calitate
• Antenă activă
• Montare magnetică
• SMA/SMA
• Profil redus
• Omni direcțional
• Garanti de reparare sau înlocuire de 12 luni