Beam LiteDOCK Extreme Docking Station pentru Iridium 9575 (EXTRMLD)
In stock
- MODEL:
- LITEDOCK EXTREME
- PARTEA #:
- EXTRMLD
- ORIGIN:
- China
- Warranty:
- 24 MONTHS
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Beam-LiteDOCK-Extreme-Iridium
Telefonul Iridium Extreme se potrivește în siguranță în stația de andocare cu un mecanism de blocare ușor de utilizat care poate fi introdus și scos cu o apăsare de buton. Este construit special pentru a vă permite să utilizați SOS-ul de urgență, cu o capacitate de cuplare GPS încorporată care vă permite să conectați o antenă GPS externă la dock. Dock-ul permite, de asemenea, utilizarea jack-ului portabil pentru apeluri vocale (necesită ca clientul să folosească un căști cu fir care vine ambalat cu telefoanele Iridium 9575).
Beam LiteDOCK Extreme dispune de port USB pentru date, încărcare telefonică, o antenă integrată Iridium și GPS, făcând posibilă menținerea tuturor cablurilor antenei și a alimentării permanent conectate la stația de andocare, gata de utilizare.
Acest dock este proiectat să fie "extrem" de ieftin. LiteDOCK susține telefonul satelitar Iridium 9575 Extreme, vine complet cu suport RAM pentru o montare ușoară și este proiectat să utilizeze accesoriile standard pentru telefonul Extreme pentru încărcare și apeluri prin căștile hands-free. Dock-ul permite, de asemenea, acces ușor la butonul de urgență și, prin conexiunile antenei Iridium și GPS, poate oferi o acoperire foarte bună în interior. Dock-ul include, de asemenea, o antenă de cuplare GPS încorporată pentru a susține o antenă GPS externă. Astfel, toate urmărirea GPS Extreme și alertele de urgență sunt complet susținute în LiteDOCK.
Specifications
| MODEL | LITEDOCK EXTREME |
|---|---|
| PARTEA # | EXTRMLD |
| TIP PRODUS | TELEFON PRIN SATELIT |
| REŢEA | IRIDIUM |
| TIP DE UTILIZARE | FIXED, MARITIM, VEHICULAR |
| TEMPERATURA DE OPERARE | -30°C to 70°C (-22°F to 158°F) |
| FRECVENȚĂ | L BAND (1-2 GHz) |
| COMPATIBIL CU | IRIDIUM 9575 EXTREME |
| CARACTERISTICI | IRIDIUM CERTIFIED |
| CERTIFICARI | IRIDIUM CERTIFIED, EMC COMPLIANCE, CE COMPLIANCE, RoHS, ELECTRICAL SAFETY, C-TICK |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| HEIGHT | 212 mm (8,35 pouces) |
| LĂŢIME | 82.2 mm (3.24 inci) |
| GREUTATE | 0,375 kg (0,83 livre) |