Satelitný hotspot Thuraya WE
In stock
- ZNAČKA:
- THURAYA
- ČASŤ #:
- WE
- Warranty:
- 12 MONTHS
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Thuraya-WE-Satellite-Hotspot
Jedna SIM karta, hotspot v dvoch režimoch
Thuraya WE je jediný hotspot na trhu, ktorý ponúka možnosť duálneho režimu. Rozširuje dátové pokrytie tým, že ponúka satelitné a širokopásmové dátové služby LTE, ktoré vám umožňujú ľahko sa presúvať do oblastí pozemného pokrytia a z nich.
Manuálny alebo automatický výber siete
Thuraya WE vám umožňuje flexibilne prepínať medzi sieťami nastavením funkcie automatického prepínania sietí na webovom rozhraní alebo v aplikácii pre smartfóny. Keď budete mimo dosahu, hotspot sa automaticky prepne z vašej predvolenej siete na inú sieť.
Hovory a textové správy v satelitnom režime
Aplikácia Thuraya WE premení vaše inteligentné zariadenie na satelitný telefón, umožní vám prístup k zoznamu kontaktov vášho existujúceho telefónu, aby ste mohli uskutočňovať satelitné hovory a SMS, keď je zvolený satelitný režim.
Ľahko použiteľné rozhranie
Na úplné ovládanie hotspotu Thuraya vyvinula užívateľsky prívetivé rozhranie, ku ktorému je možné pristupovať buď cez web, alebo cez mobilnú aplikáciu kompatibilnú so systémami iOS a Android.
Jednotná komunikácia
S Thuraya WE môžete premeniť akúkoľvek oblasť na Wi-Fi hotspot, pripojiť všetky svoje zariadenia a aplikácie, užívať si internet pripojením až 10 inteligentných zariadení k Wi-Fi hotspotu Thuraya WE v okruhu 30 metrov alebo viac.
Ľahký a odolný
Thuraya WE s hmotnosťou iba 1 kg je kompaktný, ľahký a prenosný a ponúka hlasové a dátové pripojenie na cestách. Má celosvetovo uznávaný stupeň ochrany IP54, ktorý poskytuje ochranu pred prachom a striekajúcou vodou z akéhokoľvek smeru, aby odolal drsnému prostrediu.
Specifications
| DORUČENIE Z | DUBAI, UAE |
|---|---|
| ČASŤ # | WE |
| TYP PRODUKTU | SATELITNÝ INTERNET |
| USAGE AREA | EUROPE, AFRICA, ASIA, AUSTRALIA |
| MANUFACTURER | HUGHES |
| ZNAČKA | THURAYA |
| SIEŤ | THURAYA |
| SERVIS | THURAYA IP |
| TYP POUŽITIA | PORTABLE |
| TYP PRÍSLUŠENSTVA | TERMINAL |
| SUPPORTED LANGUAGES | ENGLISH, ARABIC, CHINESE, FRENCH, JAPANESE, PORTUGUESE, RUSSIAN, SPANISH |
| INGRESS PROTECTION | IP 54 |
| FREQUENCY | L BAND (1-2 GHz) |
| VLASTNOSTI | INTERNET, EMAIL |
| CONSTELLATION | 2 SATELITY |
| DĹŽKA | 230 mm |
| WIDTH | 197 mm |
| DEPTH | 24 mm |
| VÁHA | 1.0 kg |
Mapa pokrytia Thuraya WE

Robustná satelitná sieť Thuraya poskytuje pokrytie v najvzdialenejších lokalitách a zabezpečuje satelitnú komunikáciu bez preťaženia, aby ste boli neustále v spojení. Od inovatívneho satelitného dizajnu až po spoľahlivosť každého zariadenia a príslušenstva Thuraya poskytujeme skutočne špičkové riešenie satelitnej komunikácie za hranicami pozemných systémov a mobilných sietí.
Sieť Thuraya nepokrýva severnú ani južnú Ameriku.