Intellian i2 Marine Satellite TV System s MIM pro Dish Network a Bell TV (B4-I2DN)
In stock
- ZNAČKA:
- INTELLIAN
- MODELKA:
- i2
- ČÁST #:
- B4-I2DN
- Warranty:
- 3 YEARS PARTS 2 YEAR LABOR
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Intellian-i2-System-B3-I2DN
Intellian i2 Marine Satellite TV System pro satelitní TV a Bell TV (B3-I2DN)
Intellian i2 je první vysoce výkonný, kompaktní satelitní TV systém na světě s průlomovým integrovaným HD a modulem TriSat™ s automatickým přepínáním satelitů. Tato nejmodernější funkce poskytuje vodákům prémiové vysílání ve vysokém rozlišení (HD) a standardním (SD) vysílání od předních poskytovatelů satelitních televizních služeb bez jakýchkoli dalších konverzních nástrojů, kabelových rozvodů a nákladů.
i2 je preferovanou volbou pro menší plavidla od 25 stop s lehkou anténou (9,8 lb), malou montážní plochou (13") a výkonnými konstrukčními prvky. S inovativním, patentovaným Wide Range Search (WRS®) a Dynamic Beam Technologie naklápění (DBT®) dokáže i2 vždy udržet nejvyšší dostupnou sílu signálu a zajistit křišťálově čistý příjem TV. Superúčinná anténa Intellian o průměru 13" zajišťuje stálý a bezproblémový příjem, když je plavidlo ve skluzu, kotví, jezdí podél pobřeží nebo křižování po moři. Dvouosá anténa i2 TVRO je vybavena vestavěným systémem GPS, který může urychlit dobu příjmu satelitního signálu, když ostatní lodě mají na televizní obrazovce zprávu „HLEDÁM SATELIT“!
Ve spojení s novou inteligentní jednotkou řízení antény (ACU) Intellian získají jachtaři kompletní řešení na klíč navržené pro jednoduchost a snadnost. i2 ACU obsahuje vestavěnou, předem naprogramovanou globální satelitní knihovnu pro DirecTV. Exkluzivní modul Multi-satellite Interface Module* (MIM) od Intellianu umožňuje sledovat až tři různé satelity najednou z různých míst na palubě, ACU podporuje automatické přepínání satelitů přímo z vašeho dálkového ovládání stejně jako doma.

Specifications
| DORUČENÍ Z | IRVINE, CA (USA), SEOUL (SOUTH KOREA), ROTTERDAM (NETHERLANDS) |
|---|---|
| MODELKA | i2 |
| ČÁST # | B4-I2DN |
| TYP PRODUKTU | SATELLITE TV |
| OBLAST POUŽITÍ | REGIONAL - SEE COVERAGE MAP |
| ZNAČKA | INTELLIAN |
| SÍŤ | BELL TV, BRAZIL CLARO, DIRECTV, DIRECTV LATIN AMERICA, DISH NETWORK |
| TYP POUŽITÍ | NÁMOŘNÍ |
| TYP PŘÍSLUŠENSTVÍ | ANTENNA |
| VELIKOST ANTÉNY | 33 cm (13 inch) |
| PROVOZNÍ TEPLOTA | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40°C to 80°C (-40°F to 176°F) |
| FREKVENCE | Ku BAND |
| CERTIFIKACE | CE COMPLIANCE, FCC |
| HMOTNOST | 4,5 kg (9,5 lb) |
| RADOME HEIGHT | 38 cm (15.0 inch) |
| RADOME DIAMETER | 37 cm (14.6 inch) |
| RECEPTION FREQUENCY | Ku-band: 10.7 ~ 12.75 GHz |
| POLARIZATION | VERTICAL / HORIZONTAL |
| MINIMUM EIRP | 51 dBW |
| AZIMUTH RANGE | 680º |
| ELEVATION RANGE | 10° ~ 80° |
| SHIP'S MOTION | Roll ±25º, Pitch ±15º |
| ROLL & PITCH RESPONSE RATE | 60° / sec |
| TURNING RATE | 60° / sec |
| RF OUTPUT | DUAL OUTPUT |
Feature
Vlastnosti Intellian i2
Plně automatizovaný systém
Funkce automatického vyhledávání a identifikace satelitů
2-osá stabilizace poskytuje vysokorychlostní sledování
Vysoce výkonná anténa
Parabolická anténa o průměru 33 cm (13 palců) pro příjem satelitních signálů v pásmu Ku
Kruhová nebo lineární polarizace v závislosti na regionu a vybraném LNB
Vestavěný HD modul pro příjem HD TV v Ku-pásmu
Technologie iQ² Quick&Quiet℠
Technologie iQ² vám umožňuje rychlé naladění, zachování pevného uzamčení signálu a vychutnat si své oblíbené televizní programy v tichém pohodlí
Algoritmus Wide Range Search (WRS) poskytuje nejrychlejší dostupný signál kdekoli
Technologie dynamického naklánění paprsku (DBT) využívá inteligentní analýzu paprsku v reálném čase k zajištění vynikajícího sledování signálu a zároveň eliminuje rušivý šum pozadí, který se vyskytuje u konvenčních antén.
Řídící jednotka antény
Intuitivní ovládání a digitální satelitní informační displej na ACU
Automatické aktualizace a diagnostika přes Aptus
Jednoduchý rychlý přehled stavu antény
Možnost více přijímačů
Více přijímačů a televizorů lze připojit pomocí Multi-Switch nebo Intellian MIM (Multi-Satellite Interface Module)
Pomocí MIM lze vybrat hlavní přijímač pro ovládání cílového satelitu
V Severní Americe je při používání Dish nebo Bell TV vyžadován MIM, který umožňuje automatické přepínání satelitů z dálkového ovladače stejně jako doma.
Rozhraní k externímu rozhraní NMEA 0183 GPS
Standardní rozhraní NMEA umožňuje majiteli plavidla používat samostatný systém GPS, což dále zkracuje počáteční dobu hledání
Kompaktní velikost
Průměr anténního krytu 37 cm (14,6 palce).
Velmi lehká anténa váží méně než 4,5 kg (10 liber)
Tříletá globální záruka
Špičková 3letá záruka na díly a zpracování s 2letou zárukou na práci pro všechny anténní systémy, což zajišťuje klidnou mysl s vaší investicí do hardwaru
Nová záruční politika (3 roky na díly a 2 roky práce) platí pouze pro produkty zakoupené po 1. lednu 2017.
What's included
Co je zahrnuto
Všechny satelitní systémy standardně obsahují následující díly
- Anténa a Radome 33 cm (13 palců) Reflektor a LNB
- ACU (jednotka ovládání antény)
- PC Controller Program (CD se softwarem je součástí dodávky)
- Návod k instalaci a obsluze
- Montážní šablona
- Průvodce rychlou instalací
Instalační sada
- ACU držák na stůl × 2EA
- 15 m (49) stop × 1EA Antenna-ACU RG6 koaxiální kabel
- 3 m (10 stop) × 1EA ACU-IRD RG6 koaxiální kabel
- 10 m (33 stop) × 1EA DC napájecí kabel
- 1,8 m (6 stop) × 1EA PC sériový kabel
- Konektory a šrouby
Mapy pokrytí Intellian i2




