Americký námořní satelitní TV systém Intellian i4 s 45cm (17,7palcovým) reflektorem a LNB pro celou Ameriku (B4-409AA)
In stock
- ZNAČKA:
- INTELLIAN
- MODELKA:
- i4
- ČÁST #:
- B4-409AA
- Warranty:
- 3 YEARS PARTS 2 YEAR LABOR
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Intellian-i4-System-B3-401S
Námořní satelitní TV systém Intellian i4 (B4-409AA)
Díky svému robustnímu, spolehlivému a odolnému designu poskytují Intellian i4 a i4P ten nejvýraznější výkon, abyste zůstali v kontaktu se signálem. Snadná instalace a uživatelsky přívětivý ACU spojuje jachtaře s prémiovou satelitní TV zábavou na kotvě, při plavbě vysokou rychlostí nebo v rozbouřených podmínkách na moři. Stylový a leštěný kupolový design i4/i4P je ideální pro plavidla delší než 50 stop.
Díky svým exkluzivním technickým inovacím v technologiích Wide Range Search (WRS) a Dynamic Beam Tilting (DBT) může i4/i4P dosáhnout nejpřesnějšího výkonu sledování a nejvyššího příjmu signálu bez potřeby křehkého nebo nadbytečného snímače pohybu. Vestavěný systém GPS může urychlit vyhledávání a získávání satelitů.
Revoluční a inovativní designové prvky i4/i4P zahrnují vestavěné HD a TriSat moduly zabudované do Antenna Control Unit (ACU) a také předprogramovanou globální satelitní knihovnu. To nabízí jachtařům satelitní TV vysílání ve vysokém rozlišení (HD) od předních poskytovatelů satelitních televizních služeb bez dalších konverzních nástrojů a kabelových rozvodů. Díky exkluzivnímu MIM Intellianu si mohou jachtaři užívat změnu kanálů pomocí dálkového ovladače a automaticky přepínat z onwe programu na jiný, stejně jako domácí systém. Další podrobnosti naleznete v instalační příručce pro DISH Network MIM.
Pro snadnou a flexibilní instalaci a provoz i4/i4P podporuje standardní Dual a Quad IRD připojení pomocí jediného kabelu mezi anténou a anténní řídicí jednotkou (ACU). Tento jednoduchý a výkonný systém je vyroben v souladu s nejpřísnějším ověřováním kvality ISO 9001:2001.
Model i4P navíc poskytuje vestavěný systém Auto Skew Angle Control pro udržení optimální síly signálu a zvýšení kvality satelitního příjmu v oblastech pokrytí slabým satelitním signálem.
Oblíbená velikost s vyšším výkonem
Průměr reflektoru 45 cm s celostátním pokrytím pro Severní Ameriku, Evropu a regionální služby po celém světě.
Rychlejší získávání signálu
Exkluzivní algoritmus Wide Range Search (WRS) společnosti Intellian umožňuje anténě vyhledávat, najít a uzamknout signál s neuvěřitelnou rychlostí a přesností.
Jednoduchá a snadná instalace
Díky jedinému kabelu pro připojení antény a ACU se systémy Intellian i4 /i4P instalují rychle a snadno. Naše pokročilá ACU je navržena tak, aby vyžadovala minimální nastavení, takže si můžete okamžitě začít užívat televizní programy na palubě lodi.
Bezdrátové připojení a Aptus mobile
Vestavěné Wi-Fi umožňuje bezdrátové připojení ACU. Počítače, notebooky a chytré telefony lze použít k připojení k ACU a bezdrátově sledovat, ovládat a měnit nastavení systému. Intellian Aptus mobile je k dispozici ke stažení pro přístup k ACU přes Wi-Fi a ovládání antény z jejich iPhonu, iPadu nebo jiných síťových zařízení. iPhone a iPad jsou registrované ochranné známky společnosti Apple Inc.
Nalaďte si své oblíbené HDTV kanály
Intellian i4/i4P poskytuje HD kanály z Kubandu. HD modul je zabudován do řídící jednotky antény Intellian i4/i4P pro bezproblémovou integraci a snadnou instalaci.
Vestavěná GPS
Intellian i4/i4P obsahuje vestavěnou GPS pro snadnější obsluhu a rychlejší získávání signálu. Umožňuje i4/i4P mít vyšší přesnost a snadné ovládání, ať už plavidlo pluje kamkoli.
Uživatelsky příjemné ovládání
Anténní řídicí jednotka (ACU), která je dodávána jako výchozí balíček, vám poskytuje uživatelsky přívětivé ovládání různých funkcí.

Specifications
| DORUČENÍ Z | IRVINE, CA (USA), SEOUL (SOUTH KOREA), ROTTERDAM (NETHERLANDS) |
|---|---|
| MODELKA | i4 |
| ČÁST # | B4-409AA |
| TYP PRODUKTU | SATELLITE TV |
| OBLAST POUŽITÍ | REGIONAL - SEE COVERAGE MAP |
| ZNAČKA | INTELLIAN |
| SÍŤ | BELL TV, DIRECTV, DISH NETWORK |
| TYP POUŽITÍ | NÁMOŘNÍ |
| TYP PŘÍSLUŠENSTVÍ | ANTENNA |
| VELIKOST ANTÉNY | 45 cm (17.7 inch) |
| PROVOZNÍ TEPLOTA | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40°C to 80°C (-40°F to 176°F) |
| FREKVENCE | Ku BAND |
| CERTIFIKACE | CE COMPLIANCE, FCC |
| HMOTNOST | 11,6 kg (25,5 lb) |
| RADOME HEIGHT | 54 cm (21.2 inch) |
| RADOME DIAMETER | 50 cm (19.7 inch) |
| RECEPTION FREQUENCY | Ku-band: 10.7 ~ 12.75 GHz |
| POLARIZATION | RHCP / LHCP, VERTICAL / HORIZONTAL |
| MINIMUM EIRP | 48 dBW |
| AZIMUTH RANGE | 680º |
| ELEVATION RANGE | 0° ~ 90° |
| SHIP'S MOTION | Roll ±25º, Pitch ±15º |
| ROLL & PITCH RESPONSE RATE | 50º / sec |
| TURNING RATE | 50º / sec |
| VESSEL SIZE | 35 - 60 FEET |
| RF OUTPUT | DUAL / QUAD OUTPUT |
Feature
Vlastnosti systému Intellian i4
- Funkce automatického vyhledávání a identifikace satelitů
- 2-osá stabilizace poskytuje vysokorychlostní sledování
Vysoce výkonná anténa
- Parabolická anténa o průměru 45 cm (17,7 palce) pro příjem satelitních signálů v pásmu Ku
- Kruhová nebo lineární polarizace v závislosti na regionu a vybraném LNB
- Vestavěný HD modul pro příjem HD TV v Ku-pásmu
Patentovaná technologie Intellian Quick&Quiet℠ (iQ²)
- Technologie iQ² vám umožňuje rychlé naladění, zachování pevného uzamčení signálu a vychutnat si své oblíbené televizní programy v tichém pohodlí
- Algoritmus Wide Range Search (WRS) poskytuje nejrychlejší dostupný signál kdekoli
- Technologie dynamického naklánění paprsku (DBT) využívá inteligentní analýzu paprsku v reálném čase k zajištění vynikající kvality signálu a zároveň eliminuje rušivý šum pozadí, který se vyskytuje u konvenčních antén
Řídící jednotka antény
- Intuitivní ovládání s digitálním informačním displejem na ACU
- Bezdrátové automatické aktualizace a diagnostika přes Aptus PC a Aptus Mobile
- DC Out Port pro snadné napájení Intellian MIM nebo Shaw Decoder Module
Možnost více přijímačů
- Více přijímačů a televizorů lze připojit pomocí Multi-Switch nebo Intellian MIM (Multi-Satellite Interface Module)
- Pomocí MIM lze vybrat hlavní přijímač pro ovládání cílového satelitu
- V Severní Americe je při používání Dish nebo Bell TV vyžadován MIM, který umožňuje automatické přepínání satelitů z dálkového ovládání stejně jako doma.
Vestavěné rozhraní GPS a NMEA 0183
- i3 obsahuje vestavěnou GPS uvnitř anténní jednotky pro rychlejší získávání signálu
- Lodní GPS lze také připojit přes port NMEA 0183 na zadním panelu ACU
Stylová velikost profilu Radome
- Průměr anténního krytu 50 cm (19,7 palce).
- Anténa váží méně než 11,6 kg (25,5 liber)
Tříletá globální záruka
- Špičková 3letá záruka na díly a zpracování s 2letou zárukou na práci pro všechny anténní systémy, což zajišťuje klidnou mysl s vaší investicí do hardwaru
What's included
Co je zahrnuto
Všechny satelitní systémy standardně obsahují následující díly
- Anténa a Radome 45 cm (18 palců) Reflektor a LNB
- ACU (jednotka ovládání antény)
- PC Controller Program (CD se softwarem je součástí dodávky)
- Návod k instalaci a obsluze
- Instalační šablona
- Průvodce rychlou instalací
Instalační sada
- ACU držák na stůl × 2EA
- 15 m (49) stop × 1EA Antenna-ACU RG6 koaxiální kabel
- 3 m (10 stop) × 1EA ACU-IRD RG6 koaxiální kabel
- 10 m (33 stop) × 1EA DC napájecí kabel
- 1,8 m (6 stop) × 1EA PC sériový kabel
- Konektory a šrouby
Mapy pokrytí Intellian i4





