Intellian i9W 2osý globální námořní satelitní TV systém s 85cm (33,5") parabolou a WorldView LNB (B4-919W2)
In stock
- ZNAČKA:
- INTELLIAN
- MODELKA:
- i9W
- ČÁST #:
- B4-919W2
- ORIGIN:
- Jižní Korea
- Warranty:
- 3 YEARS PARTS 1 YEAR LABOR
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Intellian-i9W-System-B4-911W2
Globální kompatibilita satelitních služeb
Intellian i9W poskytuje maximální pohodlí pro připojení k tisícům bezplatných TV, placených TV programů, programů ve standardním rozlišení a vysokém rozlišení po celém světě pomocí jednoho LNB modulu, který obsahuje více (8) LO frekvencí.
Hands-free modul LNB WorldView™
Modul WorldView LNB 2. generace, který čeká na patentování, je nejnovější inovací od společnosti Intellian. Na rozdíl od jiných LNB systému TVRO se stabilitou ±1 000 kHz je modul Intellian WorldView LNB postaven na nejvyšší stabilitě ±10 kHz, která má 100krát větší přesnost a větší citlivost na signál.
Kromě toho tento modul LNB přijímá vícepásmové a multipolarizační satelitní TV služby po celém světě. Proto nemusí jachtaři ručně měnit LNB uvnitř anténní kupole pokaždé, když plavidlo překročí do jiné oblasti satelitní služby.
Příjem digitální televize DVB-S2
Některé z HD TV služeb se přesunuly na DVB-S2 a v budoucnu jich bude více. Díky průkopnické digitální TV technologii DVB-S2 společnosti Intellian si nyní mohou jachtaři užívat svou oblíbenou zábavu DTH (Direct To Home) na moři jako doma.
Globální satelitní knihovna
i9W obsahuje předprogramovanou globální satelitní knihovnu, která umožňuje jachtařům vybrat si požadovaný satelit při cestování z regionu do regionu. Jakmile je satelit vybrán, modul WorldView LNB se automaticky přepne na odpovídající místní frekvenci pro příjem signálu.
Bezdrátové připojení a Aptus mobile
Vestavěné Wi-Fi umožňuje bezdrátové připojení ACU. Počítače, notebooky a chytré telefony lze použít k připojení k ACU a bezdrátově sledovat, ovládat a měnit nastavení systému. Intellian Aptus mobile je k dispozici ke stažení pro přístup k ACU přes Wi-Fi a ovládání antény z jejich iPhonu, iPadu nebo jiných síťových zařízení. iPhone a iPad jsou registrované ochranné známky společnosti Apple Inc.

Specifications
| MODELKA | i9W |
|---|---|
| ČÁST # | B4-919W2 |
| TYP PRODUKTU | SATELLITE TV |
| OBLAST POUŽITÍ | REGIONAL - SEE COVERAGE MAP |
| ZNAČKA | INTELLIAN |
| TYP POUŽITÍ | NÁMOŘNÍ |
| TYP PŘÍSLUŠENSTVÍ | ANTENNA |
| VELIKOST ANTÉNY | 85 cm (33.5 inch) |
| PROVOZNÍ TEPLOTA | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40°C to 80°C (-40°F to 176°F) |
| FREKVENCE | Ku BAND |
| CERTIFIKACE | CE COMPLIANCE, FCC |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85176200 |
| HMOTNOST | 56,2 kg (124 lb) |
| RADOME HEIGHT | 121.0 cm (47.5 inch) |
| RADOME DIAMETER | 113 cm (44.5 inch) |
| RECEPTION FREQUENCY | Ku-band: 10.7 ~ 12.75 GHz |
| POLARIZATION | CIRCULAR AND LINEAR |
| MINIMUM EIRP | 44dBW |
| AZIMUTH RANGE | 680º |
| ELEVATION RANGE | -15º to 90º |
| SHIP'S MOTION | Roll ±25º, Pitch ±15º |
| ROLL & PITCH RESPONSE RATE | 30º / sec |
| TURNING RATE | 30º / sec |
| VESSEL SIZE | OVER 80 FEET |
| RF OUTPUT | DUAL / QUAD OUTPUT |
Mapy pokrytí Intellian i9W





