Námořní satelitní TV systém Intellian i9P Auto Skew USA / Kanada (B4-919AA)
In stock
- ZNAČKA:
- INTELLIAN
- MODELKA:
- i9P
- ČÁST #:
- B4-919AA
- Warranty:
- 3 YEARS PARTS 1 YEAR LABOR
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Intellian-i9P-System-B4-919AA
Námořní satelitní TV systém Intellian i9P (B4-919AA)
Intellian i9P nabízí nejvýkonnější a nejspolehlivější satelitní TV příjem pro rekreační i komerční plavidla delší než 80 stop. Stylový design i9P se dokonale hodí do moderních aerodynamických plavidel.
Se svými patentovanými inovacemi v technologiích Wide Range Search (WRS) a Dynamic Beam Tilting (DBT) dokáže i9P vždy zaručit křišťálově čistý příjem satelitní TV se zvukem v CD kvalitě i v těch nejdrsnějších podmínkách na moři. .
Nejinovativnějším designem i9P jsou integrované HD a TriSat moduly v jeho řídící jednotce. Díky tomu je i9P prvním mořským anténním televizním systémem v historii, který umožňuje jachtařům přístup ke stovkám HDTV kanálů od předních poskytovatelů satelitních televizních služeb bez dalších konverzních nástrojů nebo kabelových rozvodů. S Intellian MIM si mohou jachtaři užívat přepínání kanálů pomocí automatického přepínání satelitů stejně jako domácí systém. Další podrobnosti naleznete v instalační příručce DISH Network MIM. Kromě toho tato řídicí jednotka poskytuje vodákům interaktivní operační platformu prostřednictvím softwaru ovladače pro PC s velmi přívětivým uživatelským rozhraním a kompletním seznamem světové satelitní knihovny.
i9P také nabízí integrovaný systém Auto Skew Angle Control a vysoce přesný systém GPS, který nejen zrychluje rychlost příjmu satelitního signálu, ale také zvyšuje kvalitu satelitního příjmu v oblastech pokrytých slabým satelitním signálem.
Pevné držení signálu
Exkluzivní Dynamic Beam Tilting (DBT) společnosti Intellian využívá vysoce výkonný, neustále se nastavující subreflektor, který umožňuje anténě zůstat nejsilnějším signálem za všech okolností, zatímco plavidlo pluje vysokou rychlostí.
Rychlejší získávání signálu
Exkluzivní algoritmus Intellian Wide Range Search (WRS) umožňuje anténě vyhledávat, najít a uzamknout signál s neuvěřitelnou rychlostí a přesností.
Nejsilnější výkon
Průměr reflektoru 85 cm s celostátním pokrytím pro Severní a Jižní Ameriku, Evropu a regionální služby po celém světě.
Nalaďte si své oblíbené HDTV kanály
Intellian i9P poskytuje HD kanály z Ku-pásma. HD modul je ve skutečnosti zabudován do řídící jednotky antény Intellian i9P pro bezproblémovou integraci a snadnou instalaci.
Vestavěná GPS
Intellian i9P obsahuje vestavěný GPS pro snadnější obsluhu a rychlejší získávání signálu.
Bezdrátové připojení a Aptus mobile
Vestavěné Wi-Fi umožňuje bezdrátové připojení ACU. Počítače, notebooky a chytré telefony lze použít k bezdrátovému připojení k ACU a monitoru, ovládání a změně nastavení systému. Intellian Aptus mobile je k dispozici ke stažení pro přístup k ACU přes Wi-Fi a ovládání antény z jejich iPhonu, iPadu nebo jiných síťových zařízení. iPhone a iPad jsou registrované ochranné známky společnosti Apple Inc.
All-in-One systém
Auto Skew Angle Control System, GPS a rozšířený výškový rozsah poskytovaný jako výchozí možnost umožňují i9P mít lepší příjem signálu v oblastech pokrytí slabým satelitním signálem a mít přesnost a snadné ovládání, ať plavidlo pluje kamkoli.

Specifications
| MODELKA | i9P |
|---|---|
| ČÁST # | B4-919AA |
| TYP PRODUKTU | SATELLITE TV |
| OBLAST POUŽITÍ | REGIONAL - SEE COVERAGE MAP |
| ZNAČKA | INTELLIAN |
| SÍŤ | BELL TV, DIRECTV, DISH NETWORK |
| TYP POUŽITÍ | NÁMOŘNÍ |
| TYP PŘÍSLUŠENSTVÍ | ANTENNA |
| VELIKOST ANTÉNY | 85 cm (33.5 inch) |
| PROVOZNÍ TEPLOTA | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40°C to 80°C (-40°F to 176°F) |
| FREKVENCE | Ku BAND |
| CERTIFIKACE | CE COMPLIANCE, FCC |
| HMOTNOST | 56,2 kg (124 lb) |
| RADOME HEIGHT | 121.0 cm (47.5 inch) |
| RADOME DIAMETER | 113 cm (44.5 inch) |
| RECEPTION FREQUENCY | Ku-band: 10.7 ~ 12.75 GHz |
| POLARIZATION | CIRCULAR AND LINEAR |
| MINIMUM EIRP | 44dBW |
| AZIMUTH RANGE | 680º |
| ELEVATION RANGE | -15º to 90º |
| SHIP'S MOTION | Roll ±25º, Pitch ±15º |
| ROLL & PITCH RESPONSE RATE | 30º / sec |
| TURNING RATE | 30º / sec |
| VESSEL SIZE | OVER 80 FEET |
| RF OUTPUT | DUAL / QUAD OUTPUT |
Feature
Plně automatizovaný systém
Automatické vyhledávání a identifikace satelitů. 2-osé krokové motory pro stabilizaci podstavce.
Vylepšená anténa
Vysoce účinná 34palcová parabolická anténa umožňuje 44dBW minimální EIRP. RHCP / LHCP, vertikální / horizontální polarizace.
Algoritmus Wide Range Search (WRS).
Konkurenční metody hledají úzkou šířku pásma hlavního laloku. Exkluzivní WRS společnosti Intellian však vyhledává širokou škálu postranních laloků a skočí do hlavního laloku, čímž poskytuje rychlejší satelitní akvizici.
Plně automatizované digitální vysílání videa (DVB)
Identifikace Dekodér DVB s CPLD umožňuje vysokorychlostní identifikaci.
Technologie dynamického naklánění paprsku (DBT).
Vysokorychlostní subreflektor se otáčí mimo osu, kontroluje sílu signálu 50krát za sekundu a kompenzuje směr sledování. Menší pohyb hlavního reflektoru znamená méně hluku a prodlužuje životnost produktu.
Identifikace signálu DVB-S2
Vysokorychlostní identifikace pomocí DVB-S2 dekodéru.
Nový typ řídicí jednotky antény
• Snadná změna a aktualizace satelitních informací
• Snadná kontrola stavu antény a automatická diagnostika
• Snadné ovládání antény pomocí PC rozhraní
Automatické řízení polarizace (úhel zkosení).
Automatický systém řízení úhlu zkosení (-90°~ +90°) pro lineární horizontální / vertikální polarizaci.
Vestavěný port GPS a rozhraní NMEA 0183
i9P obsahuje vestavěnou GPS uvnitř anténní jednotky pro rychlejší získávání signálu. Lodní GPS lze také připojit přes port NMEA 0183 na zadním panelu ACU.
Mapy pokrytí Intellian i9P





