Základní modul Iridium 9523N
In stock
- ZNAČKA:
- IRIDIUM
- MODELKA:
- 9523N
- ORIGIN:
- Thajsko
- Warranty:
- 12 MĚSÍCŮ
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Iridium-9523-Core-Module
Základní modul Iridium 9523N
Nejmenší, nejlehčí a nejpokročilejší hlasový a datový modul Iridium vůbec, Iridium Core 9523, posouvá hranice globální komunikace. Vyznačuje se zjednodušenou integrací a poskytuje výkonné funkce, čímž vytváří příležitosti pro nové partnerské produkty a nové trhy po celém světě.
Iridium Core 9523 je vůbec nejmenší, nejlehčí a nejpokročilejší hlasový a datový satelitní transceiverový modul společnosti Iridium, který umožňuje zjednodušenou globální hlasovou a datovou konektivitu prostřednictvím sítě s nejvzdálenějším dosahem na světě.
O více než 90 % kompaktnější než náš předchozí model a vybavený standardizovanými konektory, lze jej snadno integrovat do nových partnerských produktů, aby dosáhl dříve nedostatečně obsluhovaných spotřebitelských a vertikálních trhů – a pohání globální komunikaci způsoby, o kterých se nikdy nepovažovalo za možné.
Nové možnosti
Modul Iridium Core 9523 poskytuje nákladově efektivní satelitní hlasovou a datovou komunikaci, od jednokanálových nebo vícekanálových komunikačních platforem pro námořní, letecké a pozemní mobilní trhy až po vysoce výkonná kapesní chytrá zařízení s vylepšenými funkcemi a bezobslužné senzory.
Výkonná schopnost
Iridium Core 9523 podporuje všechny hlasové a datové služby Iridium. Poskytuje schopnosti potřebné k vývoji inovativních komunikačních zařízení a technologickou páteř pro aplikace, jako je GPS a lokalizační služby, Wi-Fi a Bluetooth.
Zjednodušená integrace
Iridium Core 9523 se vyznačuje standardizovanými konektory, zjednodušenou integrací PCB a ultra kompaktním tvarem. Partneři mohou snadno namontovat Iridium Core 9523 přímo na svou aplikační desku – což umožňuje optimalizaci prostřednictvím sdílených komponent a zdrojů napájení.
Specifications
| MODELKA | 9523N |
|---|---|
| TYP PRODUKTU | SATELLITE M2M |
| OBLAST POUŽITÍ | 100% GLOBAL |
| ZNAČKA | IRIDIUM |
| SÍŤ | IRIDIUM |
| SERVIS | IRIDIUM SBD |
| TYP POUŽITÍ | AVIATION, NÁMOŘNÍ, VOZIDLA |
| PROVOZNÍ TEPLOTA | -30°C to 70°C (-22°F to 158°F) |
| FREKVENCE | L BAND (1-2 GHz) |
| APPLICATIONS | ENVIRONMENT & SAFETY MONITORING, FLEET MANAGEMENT, PERSONNEL & ASSET TRACKING, REMOTE AUTOMATION & CONTROL |
| CERTIFIKACE | CE COMPLIANCE, FCC, INDUSTRY CANADA, RoHS |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| SOUHVĚZDÍ | 66 SATELITY |
| DÉLKA | 70.44 mm |
| ŠÍŘKA | 36.04 mm |
| HLOUBKA | 8.9 mm |
| HMOTNOST | 32 grams |