Iridium 9602N SBD transceiver (4629A-9603N)
calcActive())">
Transceiver Iridium 9602N SBD, navržený pro integraci do bezdrátové datové aplikace s dalším hardwarem a softwarem hostitelského systému, poskytuje kompletní řešení, včetně sledování námořních plavidel, monitorování zařízení a automatické určování polohy vozidla.
In stock
- ZNAČKA:
- IRIDIUM
- MODELKA:
- 9602N
- ČÁST #:
- 4629A-9603N
- ORIGIN:
- Thajsko
- Warranty:
- 12 MĚSÍCŮ
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Iridium-9602-SBD-Transceiver
219,66 €
Bez DPH:
219,66 €
Bez DPH:
- Buy 5 for 215,26 € 215,26 € each and save 2%
- Buy 10 for 213,07 € 213,07 € each and save 3%
- Buy 20 for 208,67 € 208,67 € each and save 5%
- Buy 50 for 204,28 € 204,28 € each and save 7%
- Buy 100 for 197,69 € 197,69 € each and save 10%
Transceiver Iridium 9602N SBD
Transceiver Iridium 9602N SBD, navržený pro integraci do bezdrátové datové aplikace s dalším hardwarem a softwarem hostitelského systému, poskytuje kompletní řešení pro konkrétní aplikaci nebo vertikální trh. Iridium 9602N je ideální pro řešení M2M, včetně sledování námořních plavidel, monitorování zařízení a automatické lokalizace vozidel.
Globální služba SBD společnosti Iridium s nízkou latencí je ideálním řešením pro monitorování všeho od kontejnerů a nákladních automobilů až po letadla a lodě. Je integrován prodejci Iridium Value Added Resellers do vertikálních tržních aplikací v průmyslových odvětvích, jako je ropa a plyn, železnice, námořní doprava, letectví, veřejné služby a vláda/vojenství.
Iridium 9602N je jednodeskový transceiver poskytovaný jako modul transceiveru "black box". Všechna rozhraní zařízení jsou kromě anténního konektoru zajištěna jedním vícepinovým konektorem rozhraní. S 9602N je dodáván pouze hlavní transceiver. Všechny ostatní funkce aplikace koncového uživatele, jako je GPS, mikroprocesorové logické řízení, digitální a analogové vstupy, napájení digitálních a analogových výstupů a anténa, musí zajistit vývojář řešení. Rozhraní zařízení přes uživatelský konektor se skládá ze sériového datového rozhraní, vstupu stejnosměrného napájení, dostupného síťového výstupu a ovládacího vedení zapnutí/vypnutí. Iridium 9602N nezahrnuje ani nevyžaduje, aby byl modul Subscriber Identity Module (známý také jako SIM karta) vložen do transceiveru. Iridium 9602M je určen k použití jako modul transceiveru namontovaný v jiném hostitelském systému.
Specifications
| DORUČENÍ Z | CALGARY, AB, CANADA |
|---|---|
| MODELKA | 9602N |
| ČÁST # | 4629A-9603N |
| TYP PRODUKTU | SATELLITE M2M |
| OBLAST POUŽITÍ | 100% GLOBAL |
| ZNAČKA | IRIDIUM |
| SÍŤ | IRIDIUM |
| SERVIS | IRIDIUM SBD |
| TYP POUŽITÍ | NÁMOŘNÍ, VOZIDLA |
| POWER REQUIREMENTS | +5 V +/- 0.5 V |
| PROVOZNÍ TEPLOTA | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| FREKVENCE | L BAND (1-2 GHz) |
| APPLICATIONS | ENVIRONMENT & SAFETY MONITORING, FLEET MANAGEMENT, PERSONNEL & ASSET TRACKING, REMOTE AUTOMATION & CONTROL |
| CERTIFIKACE | CE COMPLIANCE, FCC, RoHS |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| SOUHVĚZDÍ | 66 SATELITY |
| DÉLKA | 41 mm |
| ŠÍŘKA | 45 mm |
| HLOUBKA | 13 mm |
| HMOTNOST | 30 grams |
Downloads
USER MANUALS
(Size: 1.2 MB)
BROCHURES
(Size: 2.7 MB)
Write a Review