Iridium Edge Solar
In stock
- ZNAČKA:
- IRIDIUM
- MODELKA:
- EDGE SOLAR
- ČÁST #:
- EDGESOLAR9640
- ORIGIN:
- Mexiko
- Warranty:
- 12 MĚSÍCŮ
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 7-14 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Iridium-Edge-Solar-SBD-Modem
- Buy 2 for 473,56 € 473,56 € each and save 2%
- Buy 10 for 468,72 € 468,72 € each and save 3%
- Buy 20 for 463,89 € 463,89 € each and save 4%
- Buy 100 for 459,06 € 459,06 € each and save 5%
Iridium Edge Solar™
Nové Iridium Edge Solar je navrženo jako jednoduché, nízkonákladové, solární sledovací zařízení. Něco, co můžete připevnit na loď, vozidlo nebo jiný majetek a pak zapomenout. Z jednotky by pak byly odesílány pravidelné zprávy o sledování GPS, přičemž vnitřní baterie se dobíjí pomocí vestavěného solárního panelu.
Iridium Edge® Solar je samostatné a programovatelné, solárně napájené zařízení Short Burst Data (SBD®), které nabízí sledování GPS v reálném čase a místní bezdrátové senzory a komunikační schopnosti přes Bluetooth. Samonabíjení , nízké nároky na údržbu, dlouhá životnost a vzduchová konfigurace produktu umožňují prodejcům Iridium Value-Added Resellers vytvářet odlišné sledovací aplikace, které lze také implementovat k vytvoření ještě komplexnějších řešení. Iridium Edge Solar je pro zákazníky, kteří potřebují velmi jednoduché sledovací zařízení, které mohou nastavit a zapomenout. Pokud tedy potřebujete jednoduchý autonomní sledovač s globálním pokrytím, který vysílá každých několik hodin, může to být přesně to, co potřebujete.
Mezi vlastnosti Iridium Edge Solar patří:
• Autonomní sledování GPS
• Možnost Bluetooth pro integraci bezdrátového senzoru a připojení k místnímu zařízení
• Změny konfigurace Over-the-Air
• Režimy intervalového a plánovaného hlášení
• Spustit/Zastavit hlášení/Hlášení v pohybu
• Plně zapouzdřeno, bez externích konektorů, chráněno proti vniknutí vody
• Akcelerometr a magnetometr
• LED indikátor stavu
Podrobnosti správy napájení:
• Fotovoltaické solární články, dobíjecí a primární baterie
• Smart Power Management System
• Doba použitelnosti až 3 roky
• Až 10letá provozní životnost
• Kapacita záložní baterie poskytuje hlášení 2x denně po dobu až 5 let bez solární dostupnosti.
Klíčové trhy:
- Správa vozového parku
- Vzdálené monitorování
- SCADA
- Sledování aktiv
- Námořní
Specifications
| MODELKA | EDGE SOLAR |
|---|---|
| ČÁST # | EDGESOLAR9640 |
| TYP PRODUKTU | SATELLITE M2M |
| OBLAST POUŽITÍ | 100% GLOBAL |
| ZNAČKA | IRIDIUM |
| SÍŤ | IRIDIUM |
| SERVIS | IRIDIUM SBD |
| TYP POUŽITÍ | FIXED, NÁMOŘNÍ, VOZIDLA |
| POWER REQUIREMENTS | Internal Non-Rechargeable & Solar Chargeable Batteries |
| PROVOZNÍ TEPLOTA | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| INGRESS PROTECTION | IP 67 |
| FREKVENCE | L BAND (1-2 GHz) |
| APPLICATIONS | AGRICULTURE, ASSET & VEHICLE TRACKING, OIL & GAS, SURFACE MINING, TRANSPORTATION |
| CERTIFIKACE | CE COMPLIANCE, FCC |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| SOUHVĚZDÍ | 66 SATELITY |
| DÉLKA | 164 mm |
| ŠÍŘKA | 71 mm |
| HLOUBKA | 33 mm |
| HMOTNOST | 470 grams |
Feature
Síť:
- Velikost zprávy: 240 bajtů (příjem), 370 bajtů (přenos)
- Kmitočet: 1616 – 1626,5 MHz
mechanické:
- Rozměry: 130 mm (D) x 80 mm (Š) x 30 mm (V)
- Krytí: IP 67
- Boční a spodní kabelové výstupy
Environmentální:
- Rozsah provozních teplot: -40C až 85C
- Rozsah skladovacích teplot: -40C až 85C
Rozhraní:
- Příkazové rozhraní RS232 AT
- On/Off ovládací linky
Napájení:
- Napájecí zdroj ( 9-32V), SAE J1455 Chráněný proti vybití zátěže
- Ochrana proti obrácené polaritě
- Maximální výkon: 1,6 W (špička pro krátký přenosový sled)
- Režimy nízké spotřeby: < 100uA
certifikace:
- Certifikace satelitní sítě Iridium®
- Schválení FCC, IC, CE, Austrálie
- V souladu s RoHS
Mapa globálního pokrytí Iridium

Iridium je jediným poskytovatelem skutečně globálních satelitních hlasových a datových řešení s kompletním pokrytím Země (včetně oceánů, dýchacích cest a polárních oblastí). Telefony Iridium poskytují základní komunikační služby do a ze vzdálených oblastí, kde není dostupná žádná jiná forma komunikace.