Iridium Edge Pro Short Burst datový satelitní modem (EDGEPRO9690)
In stock
- ZNAČKA:
- IRIDIUM
- MODELKA:
- EDGE PRO
- ČÁST #:
- EDGEPRO9690
- ORIGIN:
- Kanada
- Warranty:
- 12 MĚSÍCŮ
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Iridium-Edge-Pro-SBD-Modem
Iridium Edge Pro™
Iridium Edge® Pro je samostatné zařízení Short Burst Data® (SBD) s GPS v reálném čase a flexibilní programovací platformou.
(softwarové nástroje využívající JAVA), což umožňuje vývojářům snadno vytvářet a provozovat vlastní aplikace na míru. Tento
komerční standardní terminál Iridium obsahuje teplotní senzor a akcelerometr plus rozhraní BLE, USB a CanBus.
Klíčové trhy:
- Správa vozového parku
- Vzdálené monitorování
- SCADA
- Sledování aktiv
- Námořní
Specifications
| MODELKA | EDGE PRO |
|---|---|
| ČÁST # | EDGEPRO9690 |
| TYP PRODUKTU | SATELLITE M2M, SATELLITE TRACKING |
| OBLAST POUŽITÍ | 100% GLOBAL |
| ZNAČKA | IRIDIUM |
| SÍŤ | IRIDIUM |
| SERVIS | IRIDIUM SBD |
| TYP POUŽITÍ | FIXED, NÁMOŘNÍ, VOZIDLA |
| PROVOZNÍ TEPLOTA | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| FREKVENCE | L BAND (1-2 GHz) |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| SOUHVĚZDÍ | 66 SATELITY |
| DÉLKA | 127 mm (5") |
| ŠÍŘKA | 90 mm (3.54") |
| HLOUBKA | 41 mm (1.61") |
| HMOTNOST | 200 grams (7.05 oz) |
Feature
Síť:
- Velikost zprávy: 240 bajtů (příjem), 370 bajtů (přenos)
- Kmitočet: 1616 – 1626,5 MHz
mechanické:
- Rozměry: 130 mm (D) x 80 mm (Š) x 30 mm (V)
- Krytí: IP 67
- Boční a spodní kabelové výstupy
Environmentální:
- Rozsah provozních teplot: -40C až 85C
- Rozsah skladovacích teplot: -40C až 85C
Rozhraní:
- Příkazové rozhraní RS232 AT
- On/Off ovládací linky
Napájení:
- Napájecí zdroj ( 9-32V), SAE J1455 Chráněný proti vybití zátěže
- Ochrana proti obrácené polaritě
- Maximální výkon: 1,6 W (špička pro krátký přenosový sled)
- Režimy nízké spotřeby: < 100uA
certifikace:
- Certifikace satelitní sítě Iridium®
- Schválení FCC, IC, CE, Austrálie
- V souladu s RoHS
Mapa globálního pokrytí Iridium

Iridium je jediným poskytovatelem skutečně globálních satelitních hlasových a datových řešení s kompletním pokrytím Země (včetně oceánů, dýchacích cest a polárních oblastí). Telefony Iridium poskytují základní komunikační služby do a ze vzdálených oblastí, kde není dostupná žádná jiná forma komunikace.