Beam LiteDOCK Extreme Docking Station for Iridium 9575 (EXTRMLD)
ΤΗΛΕΦΩΝΑ | ΣΧΕΔΙΑ | ΠΑΚΕΤΑ | ΑΞΕΣΟΥΑΡ | ΕΝΟΙΚΙΑΣΕΙΣ | ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ" ]
In stock
- ΜΟΝΤΕΛΟ:
- LITEDOCK EXTREME
- ΜΕΡΟΣ #:
- EXTRMLD
- ORIGIN:
- Κίνα
- Warranty:
- 24 ΜΗΝΕΣ
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Beam-LiteDOCK-Extreme-Iridium
Το τηλέφωνο Iridium Extreme τοποθετείται με ασφάλεια στη βάση σύνδεσης με έναν εύκολο μηχανισμό κλειδώματος που μπορεί να εισαχθεί και να αφαιρεθεί με το πάτημα ενός κουμπιού. Είναι σχεδιασμένο ειδικά για να σας επιτρέπει να χρησιμοποιείτε την SOS έκτακτης ανάγκης, με μια ενσωματωμένη δυνατότητα σύνδεσης GPS που σας επιτρέπει να συνδέσετε μια εξωτερική κεραία GPS στη βάση. Η βάση επιτρέπει επίσης τη χρήση της πλευρικής θύρας handsfree για φωνητικές κλήσεις (απαιτεί από τον πελάτη να χρησιμοποιήσει ένα ενσύρματο ακουστικό που περιλαμβάνεται στη συσκευασία με τα τηλέφωνα Iridium 9575).
Το Beam LiteDOCK Extreme διαθέτει θύρα δεδομένων USB, φόρτιση τηλεφώνου, μια ενσωματωμένη κεραία Iridium και GPS, καθιστώντας δυνατή τη μόνιμη σύνδεση όλων των καλωδίων κεραίας και τροφοδοσίας στη βάση, έτοιμα προς χρήση.
Αυτή η βάση έχει σχεδιαστεί για να είναι "εξαιρετικά" χαμηλού κόστους. Το LiteDOCK κρατά το δορυφορικό τηλέφωνο Iridium 9575 Extreme, έρχεται πλήρες με RAM mount για εύκολη τοποθέτηση και έχει σχεδιαστεί για να χρησιμοποιεί τα τυπικά αξεσουάρ του τηλεφώνου Extreme για φόρτιση και κλήσεις μέσω του hands free headset. Η βάση επιτρέπει επίσης εύκολη πρόσβαση στο κουμπί έκτακτης ανάγκης και μέσω των συνδέσεων κεραίας Iridium και GPS, μπορεί να παρέχει πολύ καλή κάλυψη σε εσωτερικούς χώρους. Η βάση περιλαμβάνει επίσης μια ενσωματωμένη κεραία σύνδεσης GPS για να υποστηρίξει μια εξωτερική κεραία GPS. Έτσι, η παρακολούθηση GPS Extreme και οι ειδοποιήσεις έκτακτης ανάγκης υποστηρίζονται πλήρως στο LiteDOCK." ]
Specifications
| ΜΟΝΤΕΛΟ | LITEDOCK EXTREME |
|---|---|
| ΜΕΡΟΣ # | EXTRMLD |
| ΤΥΠΟΣ ΠΡΟΪΟΝΤΟΣ | ΔΟΡΥΦΟΡΙΚΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ |
| ΔΙΚΤΥΟ | IRIDIUM |
| ΧΡΗΣΗ ΤΥΠΟΥ | FIXED, ΘΑΛΑΣΣΙΟΣ, ΤΡΟΧΑΙΟΣ |
| ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ | -30°C to 70°C (-22°F to 158°F) |
| ΣΥΧΝΟΤΗΤΑ | L BAND (1-2 GHz) |
| ΣΥΜΒΑΤΟ ΜΕ | IRIDIUM 9575 EXTREME |
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | IRIDIUM CERTIFIED |
| ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΣΕΙΣ | IRIDIUM CERTIFIED, EMC COMPLIANCE, CE COMPLIANCE, RoHS, ELECTRICAL SAFETY, C-TICK |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| HEIGHT | 212 mm (8,35 pouces) |
| ΠΛΑΤΟΣ | ["82.2 χιλιοστά (3.24 ίντσες)"] |
| ΒΑΡΟΣ | 0,375 kg (0,83 livre) |