Beam PotsDOCK Extreme Docking Station for Iridium 9575 (EXTRMPD)
In stock
- ΜΑΡΚΑ:
- BEAM
- ΜΟΝΤΕΛΟ:
- POTSDOCK EXTREME
- ΜΕΡΟΣ #:
- EXTRMPD
- ORIGIN:
- Κίνα
- Warranty:
- 24 ΜΗΝΕΣ
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 7-14 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Beam-PotsDOCK-Extreme-Iridium
Η PotsDOCK υποστηρίζει επίσης τη χρήση ενός προαιρετικού συμπαγούς τηλεφώνου BEAM Privacy που μπορεί να προσαρτηθεί δίπλα στη PotsDOCK για πρόσθετη ευκολία αν απαιτείται.
Η βάση διαθέτει φόρτιση τηλεφώνου, σύνδεση USB για σύνδεση δεδομένων, ενσωματωμένη κεραία, σύνδεση δεδομένων και ρεύματος, καθιστώντας δυνατή τη μόνιμη σύνδεση όλων των καλωδίων κεραίας και ρεύματος στη βάση, κάνοντάς την έτοιμη προς χρήση ανά πάσα στιγμή.
PotsDOCK Extreme CRADLE
. Κρατάει με ασφάλεια το τηλέφωνο Iridium Extreme
. Ανθεκτικός σχεδιασμός και κατασκευή
. Φορτίζει το τηλέφωνο Iridium Extreme έτοιμο προς χρήση
. Ενσωματωμένη σύνδεση κεραίας, Iridium & GPS
. Σύνδεση USB
POTS/RJ11
. Υποστηρίζει τυπικά ασύρματα & ενσύρματα τηλέφωνα (5 REN)
. Το τηλέφωνο POTS μπορεί να λειτουργήσει 600m (2000 ft) από τη μονάδα
. Εύκολα ενσωματωμένο στο σύστημα PBX
. Ήχοι κλήσης, απασχόλησης & τόνοι κλήσης
. Ανώτερη ποιότητα φωνής
. Επεξεργασία αριθμού κλήσης και γρήγορη κλήση
ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΗ
. Ενεργοποίηση Quick GPS
. Διεπαφές με το MyBuddy Extreme της BEAM
ΠΑΝΙΚΟΣ/ΕΙΔΟΠΟΙΗΣΕΙΣ
. Διεπαφές με την εφαρμογή ιστού MyBuddy Location Based της BEAM
. Προαιρετική σύνδεση εξωτερικού κουμπιού ειδοποίησης
ΕΝΣΩΜΑΤΩΜΕΝΟ BLUETOOTH
. Bluetooth ενσωματωμένο στη μονάδα σύνδεσης
. Ασύρματη φωνητική συνδεσιμότητα Bluetooth
ΕΝΣΩΜΑΤΩΜΕΝΟΣ ΗΧΟΣ
. Ενσωματωμένος ήχος για ενισχυμένη ένδειξη κλήσης
ΦΩΝΗ, ΔΕΔΟΜΕΝΑ, SMS, SBD
. Υποστηρίζει όλες τις υπηρεσίες φωνής, δεδομένων, SMS & SBD του Iridium
. Πρόσβαση σε προπληρωμένες, μεταγενέστερες & κλήσεις πληρώματος
ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΙΔΙΩΤΙΚΟΤΗΤΑΣ
. Υποστηρίζει το προαιρετικό τηλέφωνο BEAM Privacy
. Αυτόματη απάντηση όταν αφαιρεθεί από την βάση
ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ
. Υποστηρίζει είσοδο ρεύματος 9 - 32V DC
. Ευέλικτη εγκατάσταση μέσω καθολικής βάσης
. Παρέχεται με πακέτο 100 - 240V AC
ΠΟΙΟΤΗΤΑ
. Επαγγελματικός βιομηχανικός σχεδιασμός
. Εγγύηση αντικατάστασης 2 ετών για ηρεμία
. 100% εργοστασιακά δοκιμασμένο
. Πλήρως πιστοποιημένο, Iridium, RoHS, CE, AS/EN60950
Specifications
| ΜΟΝΤΕΛΟ | POTSDOCK EXTREME |
|---|---|
| ΜΕΡΟΣ # | EXTRMPD |
| ΤΥΠΟΣ ΠΡΟΪΟΝΤΟΣ | ΔΟΡΥΦΟΡΙΚΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ |
| ΜΑΡΚΑ | BEAM |
| ΔΙΚΤΥΟ | IRIDIUM |
| ΧΡΗΣΗ ΤΥΠΟΥ | FIXED, ΘΑΛΑΣΣΙΟΣ, ΤΡΟΧΑΙΟΣ |
| ΤΥΠΟΣ ΑΞΕΣΟΥΑΡ | DOCKING STATION |
| ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ | -20°C to 70°C (-4°F to 158°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -30°C to 85°C (-22°F to 185°F) |
| ΣΥΧΝΟΤΗΤΑ | L BAND (1-2 GHz) |
| ΣΥΜΒΑΤΟ ΜΕ | IRIDIUM 9575 EXTREME |
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | PHONE, TEXT MESSAGING, GPS, SOS, BLUETOOTH |
| ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΣΕΙΣ | IRIDIUM CERTIFIED, EMC COMPLIANCE, RoHS, WEE, FLAME RETARDANT, SAFETY - SELV, ATMOSPHERIC PROTECTION |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | ["85177900"] |
| HEIGHT | 212 mm (8,35 pouces) |
| ΠΛΑΤΟΣ | ["82.2 χιλιοστά (3.24 ίντσες)"] |
| ΒΑΘΟΣ | 75,9 mm (2,99 pouces) |
| ΒΑΡΟΣ | 0,45 kg (1 livre) |
Feature
Beam PotsDOCK Extreme Χαρακτηριστικά:
• Λεπτή γραμμή συμπαγούς εγκατάστασης
• Ενσωματωμένη συνδεσιμότητα Bluetooth
• Διεπαφή POTS/RJ11, καλώδια έως 600m/2000ft
• Ικανότητα φωνής, SMS, SBD και Δεδομένων Κυκλωματικής Εναλλαγής
• Παρακολούθηση και SOS (μέσω του τηλεφώνου 9575)
• Διεπαφή δεδομένων USB
• Αισθητήρας αξεσουάρ/ανάφλεξης
• Είσοδος ισχύος 9-32V DC
• Συμπεριλαμβάνεται πακέτο βύσματος AC 110/240
• Συνδέσεις Iridium και GPS
• Συμβατό με PABX (αναλογικό)
• Εγγύηση επισκευής ή αντικατάστασης 2 ετών
What's included
Beam PotsDOCK Extreme Περιεχόμενα Κουτιού:
PotsDOCK Extreme
Τροφοδοτικό AC/DC
Καλώδιο DC/Fuse Kit
Καθολική Βάση Στήριξης (RAM)
Εγχειρίδιο Χρήστη
Οδηγός Γρήγορης Εκκίνησης