Iridium Beam PotsDOCK Extreme Deluxe Anti-Piracy Solution (EXTRMPD-DPB)
calcActive())">
ΤΗΛΕΦΩΝΑ | ΣΧΕΔΙΑ | ΔΕΜΑΤΑ | ΑΞΕΣΟΥΑΡ | ΕΝΟΙΚΙΑΖΟΜΕΝΑ | ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ
In stock
- ΜΑΡΚΑ:
- BEAM
- ΜΟΝΤΕΛΟ:
- POTSDOCK EXTREME DELUXE ANTO-PIRACY BUNDLE
- ΜΕΡΟΣ #:
- EXTRMPD-DPB
- Warranty:
- 24 ΜΗΝΕΣ
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Beam-PotsDOCK-EXTRMPD-DPB
2.649,76 €
Χωρίς ΦΠΑ:
2.649,76 €
Χωρίς ΦΠΑ:
Beam PotsDOCK Extreme Deluxe Anti-Piracy Solution (EXTRMPD-DPB)
Το Beam PotsDOCK Extreme είναι ένας συμπαγής σταθμός σύνδεσης ειδικά σχεδιασμένος για να υποστηρίζει RJ11, Bluetooth και παρακολούθηση. Το PotsDOCK επιτρέπει στο ακουστικό Iridium Extreme να συνδέεται με μια διασύνδεση RJ11/POTS που επιτρέπει τυπική σύνδεση ενσύρματου, ασύρματου ή DECT ακουστικού ή εναλλακτικά τη διασύνδεση με σύστημα PABX που παρουσιάζει τυπικούς ήχους κλήσης, κατειλημμένου και κλήσης όπως ένα τυπικό τηλεφωνικό δίκτυο.
Το ακουστικό Iridium Extreme εφαρμόζει με ασφάλεια στη βάση σύνδεσης με μηχανισμό εύκολου κλικ για κλείδωμα που μπορεί να εισαχθεί και να αφαιρεθεί με το πάτημα ενός κουμπιού. Είναι σκόπιμα κατασκευασμένο για να σας επιτρέπει να χρησιμοποιείτε την έκτακτη ανάγκη SOS, με ενσωματωμένη δυνατότητα σύζευξης GPS που σας επιτρέπει να συνδέσετε μια εξωτερική κεραία GPS στο dock.
Το PotsDOCK υποστηρίζει επίσης τη χρήση ενός προαιρετικού μικρού μεγέθους BEAM Privacy Handset που μπορεί να προσαρτηθεί δίπλα στο PotsDOCK για μεγαλύτερη ευκολία εάν απαιτείται.
Η βάση διαθέτει φόρτιση τηλεφώνου, σύνδεση USB για σύνδεση δεδομένων, ενσωματωμένη κεραία, σύνδεση δεδομένων και τροφοδοσίας που επιτρέπουν να διατηρείτε όλα τα καλώδια της κεραίας και την τροφοδοσία μόνιμα συνδεδεμένα με τη βάση, ώστε να είναι έτοιμη για χρήση ανά πάσα στιγμή.
Το PotsDOCK Extreme παρέχει επιπλέον λειτουργίες όπως Bluetooth για φωνητική συνδεσιμότητα μαζί με παρακολούθηση και ειδοποίηση που μπορούν να διαμορφωθούν για να υποστηρίζουν την περιοδική δημοσκόπηση ή την αναφορά ειδοποιήσεων έκτακτης ανάγκης.
Το PotsDOCK υποστηρίζει επίσης τη χρήση ενός προαιρετικού μικρού μεγέθους BEAM Privacy Handset που μπορεί να προσαρτηθεί δίπλα στο PotsDOCK για μεγαλύτερη ευκολία εάν απαιτείται.
Η βάση διαθέτει φόρτιση τηλεφώνου, σύνδεση USB για σύνδεση δεδομένων, ενσωματωμένη κεραία, σύνδεση δεδομένων και τροφοδοσίας που επιτρέπουν να διατηρείτε όλα τα καλώδια της κεραίας και την τροφοδοσία μόνιμα συνδεδεμένα με τη βάση, ώστε να είναι έτοιμη για χρήση ανά πάσα στιγμή.
PotsDOCK Extreme CRADLE
. Κρατάει με ασφάλεια το ακουστικό Iridium Extreme
. Στιβαρή σχεδίαση και κατασκευή
. Φορτίζει το ακουστικό Iridium Extreme έτοιμο για χρήση
. Ενσωματωμένη σύνδεση κεραίας, Iridium & GPS
. Συνδεσιμότητα USB
POTS/RJ11
. Στιβαρή σχεδίαση και κατασκευή
. Φορτίζει το ακουστικό Iridium Extreme έτοιμο για χρήση
. Ενσωματωμένη σύνδεση κεραίας, Iridium & GPS
. Συνδεσιμότητα USB
POTS/RJ11
. Υποστηρίζει τυπικά ασύρματα και ενσύρματα τηλέφωνα (5 REN)
. Το τηλέφωνο POTS μπορεί να λειτουργήσει σε απόσταση 600 μέτρων (2000 πόδια) από τη μονάδα
. Ενσωματώνεται εύκολα στο σύστημα PBX
. Ήχοι κλήσης, απασχολημένου και κλήσης
. Ανώτερη ποιότητα φωνής
. Επεξεργασία αριθμού κλήσης και γρήγορη κλήση
ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΗ
. Το τηλέφωνο POTS μπορεί να λειτουργήσει σε απόσταση 600 μέτρων (2000 πόδια) από τη μονάδα
. Ενσωματώνεται εύκολα στο σύστημα PBX
. Ήχοι κλήσης, απασχολημένου και κλήσης
. Ανώτερη ποιότητα φωνής
. Επεξεργασία αριθμού κλήσης και γρήγορη κλήση
ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΗ
. Ενεργοποίηση Quick GPS
. Διεπαφές στο MyBuddy Extreme του BEAM
ΠΑΝΙΚΟΣ/ΣΥΝΑΓΕΡΜΟΙ
. Διεπαφές στο MyBuddy Extreme του BEAM
ΠΑΝΙΚΟΣ/ΣΥΝΑΓΕΡΜΟΙ
. Διεπαφές στην εφαρμογή Ιστού MyBuddy της τοποθεσίας MyBuddy
. Προαιρετική σύνδεση με εξωτερικό κουμπί ειδοποίησης
ΕΝΣΩΜΑΤΩΜΕΝΟ BLUETOOTH;
. Προαιρετική σύνδεση με εξωτερικό κουμπί ειδοποίησης
ΕΝΣΩΜΑΤΩΜΕΝΟ BLUETOOTH;
. Bluetooth; ενσωματωμένη στη μονάδα βάσης
. Bluetooth; φωνητική συνδεσιμότητα hands-free
ΕΝΣΩΜΑΤΩΜΕΝΟΣ ΚΟΥΔΟΥΛΙΟΣ
. Bluetooth; φωνητική συνδεσιμότητα hands-free
ΕΝΣΩΜΑΤΩΜΕΝΟΣ ΚΟΥΔΟΥΛΙΟΣ
. Ενσωματωμένος κουδουνιστής για βελτιωμένη ένδειξη δαχτυλιδιού
ΦΩΝΗ, ΔΕΔΟΜΕΝΑ, SMS, SBD
. Υποστηρίζει όλες τις υπηρεσίες φωνής, δεδομένων, SMS & SBD Iridium
. Πρόσβαση σε προπληρωμένες, μεταπληρωμένες και κλήσεις πληρώματος
. Πρόσβαση σε προπληρωμένες, μεταπληρωμένες και κλήσεις πληρώματος
ΑΠΟΡΡΗΤΙΚΟ ΑΚΟΥΣΤΙΚΟ
. Υποστηρίζει προαιρετικό ακουστικό BEAM Privacy
. Αυτόματη απάντηση όταν αφαιρεθεί από το κύπελλο
. Αυτόματη απάντηση όταν αφαιρεθεί από το κύπελλο
ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ
. Υποστηρίζει είσοδο ρεύματος 9 - 32 V DC
. Ευέλικτη εγκατάσταση μέσω καθολικής βάσης
. Παρέχεται με πακέτο AC 100 - 240V
. Ευέλικτη εγκατάσταση μέσω καθολικής βάσης
. Παρέχεται με πακέτο AC 100 - 240V
ΠΟΙΟΤΗΤΑ
. Επαγγελματικός βιομηχανικός σχεδιασμός
. 2 χρόνια εγγύηση αντικατάστασης για ηρεμία
. 100% δοκιμασμένο στο εργοστάσιο
. Πλήρως πιστοποιημένο, Iridium, RoHS, CE, AS/EN60950
. 2 χρόνια εγγύηση αντικατάστασης για ηρεμία
. 100% δοκιμασμένο στο εργοστάσιο
. Πλήρως πιστοποιημένο, Iridium, RoHS, CE, AS/EN60950
Specifications
| ΜΟΝΤΕΛΟ | POTSDOCK EXTREME DELUXE ANTO-PIRACY BUNDLE |
|---|---|
| ΜΕΡΟΣ # | EXTRMPD-DPB |
| ΤΥΠΟΣ ΠΡΟΪΟΝΤΟΣ | ΔΟΡΥΦΟΡΙΚΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ |
| ΠΕΡΙΟΧΗ ΧΡΗΣΗΣ | 100% GLOBAL |
| ΜΑΡΚΑ | BEAM |
| ΔΙΚΤΥΟ | IRIDIUM |
| ΥΠΗΡΕΣΙΑ | IRIDIUM VOICE |
| ΧΡΗΣΗ ΤΥΠΟΥ | FIXED, ΘΑΛΑΣΣΙΟΣ, ΤΡΟΧΑΙΟΣ |
| ΤΥΠΟΣ ΑΞΕΣΟΥΑΡ | DOCKING STATION |
| ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ | -20°C to 70°C (-4°F to 158°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -30°C to 85°C (-22°F to 185°F) |
| ΣΥΧΝΟΤΗΤΑ | L BAND (1-2 GHz) |
| ΣΥΜΒΑΤΟ ΜΕ | IRIDIUM 9575 EXTREME |
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | PHONE, TEXT MESSAGING, GPS, SOS, NARROWBAND, BLUETOOTH |
| ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΣΕΙΣ | IRIDIUM CERTIFIED, EMC COMPLIANCE, RoHS, WEE, FLAME RETARDANT, SAFETY - SELV, ATMOSPHERIC PROTECTION |
| HEIGHT | 212 mm (8,35 pouces) |
| ΠΛΑΤΟΣ | 82.2 mm (3.24 inches) |
| ΒΑΘΟΣ | 75,9 mm (2,99 pouces) |
| ΒΑΡΟΣ | 0,45 kg (1 livre) |
What's included
PotsDOCK Extreme
Μετασχηματιστής AC/DC
Κιτ καλωδίου/ασφάλειας συνεχούς ρεύματος
Βάση στήριξης γενικής χρήσης (RAM)
Εγχειρίδιο χρήστη
Οδηγός γρήγορης εκκίνησης
Downloads
QUICK START
(Size: 2.1 MB)
USER MANUALS
(Size: 5.4 MB)
BROCHURES
(Size: 3.8 MB)
(Size: 2.3 MB)
(Size: 1.1 MB)
Write a Review