Beam IsatDock2 MARINE az Inmarsat IsatPhone 2-hez (ISD2 MARINE)
Beam IsatDock2 MARINE az Inmarsat IsatPhone 2-hez (ISD2 MARINE)
A BEAM IsatDock2 MARINE egy IP54 besorolású intelligens dokkolóállomás az IsatPhone 2-höz, amelyet kifejezetten tengeri alkalmazásokhoz terveztek. A MARINE Dock támogatja a hangszolgáltatásokat Bluetooth, RJ11/POTS, kihangosító telefon vagy aktív privát kézi készülék segítségével. Az IsatPhone 2 teljesen zárt a dokkolóegységben, miközben teljes hozzáférést és funkcionalitást biztosít a felhasználónak.
Az IsatDock2 MARINE támogatja az IsatPhone 2 kézi készülék személyes riasztási és segélyhívási funkcióit. A személyes riasztási üzenetek egyetlen gombnyomással aktiválhatók az IsatDock2 MARINE-on. Azonnal elküldi a GPS pozíciódat, valamint az előre konfigurált üzenetedet SMS-ben vagy e-mailben. A MARINE Dock támogatja egy külső medál vagy riasztógomb telepítését is, amely kényelmes helyen elhelyezhető.
Az IsatDock2 MARINE lehetővé teszi az IsatPhone 2 kézi készülék széleskörű tengeri alkalmazásokban való használatát, az intelligens RJ11/POTS interfész lehetővé teszi akár 600 m hosszú kábelek használatát, hogy standard vezetékes, vezeték nélküli vagy DECT készülékeket csatlakoztassanak, vagy alternatívaként PBX rendszerrel interfészeljenek, amely standard csengő, foglalt és tárcsahangokat ad, mint egy hagyományos telefonhálózat.
Az IsatPhone 2 kézi készülék biztonságosan illeszkedik a dokkolóba, jellemzői közé tartozik a telefon töltése, USB adatport, beépített csengő, és lehetővé teszi az antenna és az áram folyamatos csatlakoztatását a dokkhoz, készen a használatra.
Specifications
| MODELL | ISATDOCK2 MARINE |
|---|---|
| RÉSZ # | ISD2Marine |
| TERMÉKTÍPUS | MŰHOLDAS TELEFON |
| HASZNÁLATI TERÜLET | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| MÁRKA | BEAM |
| HÁLÓZAT | INMARSAT |
| SZOLGÁLTATÁS | INMARSAT VOICE |
| HASZNÁLATI TÍPUS | TENGERI |
| KIEGÉSZÍTŐ TÍPUS | DOCKING STATION |
| ÜZEMI HŐMÉRSÉKLET | -30°C to 70°C (-22°F to 158°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -35°C to 85°C (-31°F to 185°F) |
| INGRESS PROTECTION | IP 54 |
| FREKVENCIA | L BAND (1-2 GHz) |
| KOMPATIBILIS VALAMIVEL | ISATPHONE 2 |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
Feature
Beam IsatDock2 Marine jellemzők:
• Tölti az IsatPhone 2-t
• RJ11/POTS interfész
• PABX integráció
• Támogatja a Segítségnyújtó Riasztást és Nyomkövetést az IsatPhone 2-n keresztül
• 2 éves javítási/csere garancia
• Aktív Privát Készülék
• Beépített kihangosító
• Állítható beépített csengő
• Némítási lehetőség
• Állapot LED állítható fényerővel
• USB adat hozzáférés
• Tartalmazza az IsatDock2 adaptereket (2x)
What's included
Beam IsatDock2 Marine A doboz tartalma:
- IsatDock2 MARINE
- 2 x IsatDock2 Adapter
- 110-240V AC Dugaszoló egység
- Privát Kézi készülék
- 10-32V DC Tápkábel
- 2m Riasztási huzalozási hurok
- Fali rögzítő lemez
- Felhasználói kézikönyv és Gyors kezdési útmutató